Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a nagyon kövér nők nem fogyókúráznak holott kéne még a soványak állandóan fogyni akarnak de így is van párjuk?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem szegény húgom görcsöl h kövér pedig 45 kiló, am a párjának így is tetszik minek csinálja ezt ?

2013. jún. 6. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
azért ,mert egyik sem valami egyszerű ha itthon kenyérrel tömnek nem sok esély van fogyni,vagy akii annyira okos próbáljon jóllakni csokival meg kekszel aztán meglátom.. vékonyság ugyanez ezek az emberek alig tudnak enni,fizikai fájdalom az evés,lehet nincs pénzük ételre,lelki gondok,hormon problémmák.. nem mindenkinek ez aa fontos csesszétek már meg
2013. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Éppen az a probléma vele, hogy még tovább akar fogyni, mikor így is egyértelműen nagyon-nagyon sovány. Lehet, hogy nem ártana neki egy pszichológus. Tényleg nem rosszindulatból mondom. Vannak alkatilag nagyon vékony emberek. De ő, szegénykém, úgy tűnik attól szenved, hogy kövérnek hiszi magát. Ilyen elképesztően kicsi súllyal.

Ha tovább fogy, valószínűleg az egészsége is a kárát fogja látni, ezt kéne valahogy vele megértetni elsősorban.

2013. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát én mondtam neki h sovány.
2013. jún. 6. 23:18
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó, most elég sovány. És? 30-40-50 évesen még topp csaj lesz, míg az aki fiatalon már kövér, az világ életében undorító marad.
2013. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!