Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondotok eről? El tudnátok viselni? Zavarna?

Figyelt kérdés

A baratommal több,mint 1 éve együtt vagyunk,nagyjaból minden okés a kapcsolatunkban kivéve egy dolgot.

A baratomnak 4évig volt csaja,és miutan szakitottak ,a csaj a legjobb baratnője lett.Mindenhová együtt mennek,rengeteg időt töltenek egymással,szinte többett van vele,mint velem.A csajnak is van egy pár hónapos kapcsolata.Amit még nem értek,hogy ,hogy birjak végig nezni azt,hogy massal smarolnak egymás előtt,amikor valamikor szerelmesek voltak egymásba,most pedig lazan ott ül a csaj mellettünk,amig smárolunk.Na,de mindegy...A baratom azt mondja,hogy küztük semmi sincs már,de engem akkor is zavar.Minden nap megy a csajért munka utan ,haza viszi,ha szól neki a csaj ő egyből urgik,mindennap mennek kv-zni.Elejében nem zavart,de mostmar elégé zavar+észre vettem,hogy a csaj flegmazik velem,de azt elsem várom a baratomtol,hogy kialjon mellettem ,mármint elvárnam,csak tudom,hogy a csaj is elég fontos neki.


2013. jún. 7. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezekbol leszurve eleg durva.a csaj fontosabb neki,mint te.dobd ki es elj szep eletet egy olyannak aki meg is becsul teged!
2013. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tuti hogy nincs köztük semmi?

magamból kiindulva csak akkor tudnám ilyen lazán elviselni hogy az exem előttem új nőt csókol, míg én csak "barát" vagyok ha: 1)sose volt köztünk szex és szerelem, csak ilyen 1-2 hetes tévedés volt a "kapcsolatunk" és rájöttünk, jobb havernak

2) tudom hogy este/szombaton a pasi engem kefél, fülig szerelmes vagyok és ezért elviselek bármit csak pár percre enyém legyen a srác

gondolkodj el... ha a pasid igazat is mond, a csaj szándékai nem vlsz hogy őszinték.

lehet hogy azt lesi, mikor ugorhat rá

2013. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FannaL ***** válasza:
így van, talán azt nézi, hogy mikor lesz az, hogy csak egy picit is meginog a kapcsolatotok, és akkor bomba ként robban közétek. Én még azt is eltudom képzelni, hogy majd telebeszéli a fejét. Én meg csak akkor lennék megnyugodva, ha a pasid LB-je leszbikus lenne. De az már gáz ha úgy táncol a pasid ahogy fütyül a csaj. Szóval én megértem, ha féltékeny vagy. És ha flegmázik, akkor nem csíp, így tele is beszélheti a barátod fejét mindennel.
2013. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!