Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te szakitassz vele belédfog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te szakitassz vele belédfog szeretni és mégjobban fog kaparni utánad?

Figyelt kérdés

Azért ehhez a témakörhöz irtam mert itt viszonylag normális és érettebb gondolkodosu emberek vannak és várom mindenki véleményét szivesen.

Beleszerettem egy férfibe, ugy érzem ő is belém most egyenlőre minden szép és jó mivel az elején vagyunk és friss, de ismerem hogy ő milyen és félek ez csak ideig óráig tart mert még most érdekes vagyok számára.

Szeretném ha igazán komolyan venne és nem egy könnyen kapható nönek gondolna akit ha gondol eldob csak ugy.

Sok embertöl azt hallottam, hogy szakitanom kellene vele, most hogy érdeklösik utánam, és igy mégjobban fog becsülni fog és kaparni fog utánam, mert látni fogja hogy nem vagyok teljesen odáig érte.

Férfiak öszintén ez igaz?


2013. jún. 7. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, legfeljebb hülyének fog nézni.
2013. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez az egyik legkicsavartabb női logika amit valaha hallottam. Badarság.

23/F

2013. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Baromság. Hogy is találhattál ki ilyet? :D
2013. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítasz vele?Keres mást!Biztosan nem fog még kevésbé érdeklôni sem utánad,nemhogy jobban!Ha azt akarod,hogy komolyan vegyen és ne egy könnyen kapható nônek nézzen,tartsd meg a kellô távolságot,ne lássa rajtad,hogy rajongásig szerelmes vagy belé,mert akkor lehet kihasználja a helyzetet...
2013. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz! Ha valaki minden ok nélkül szakítana velem, onnantól kezdve nem létezne számomra!
2013. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem jó ez a játszmázás.

Ez sérült embereknél működik de azokkal meg nem lehet egészséges kapcsolatot fenntartani. És nekik is csak addig vagy értékes amig nem érzik nyeregbe magukat, utána meg ujra semmibe veszenk.

Jobb ha kimutatod mit érzel, s ha vissza él vele akkor dobd, de akkor végleg.

2013. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt. Hülye ötlet, de nagyon. OK, te nem vagy ennyire durva, de az alapötlet ugyanolyan meredek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


A 18-as választ én írtam, az eleje ide is illik, idézem:

"... nincs férfi, aki szeretné a drámát. Tudom, a filmekben meg a szappanoperákban mást mondanak, de sok férfit ismerek nagyon jól baráti szinten, és még egy sem mondta nekem, hogy te, én úgy szeretem, amikor egy nő hisztizik, követelőzik és érzelmileg zsarol... :D


Ha meg akarsz fogni egy férfit, légy normális, következetes és logikus. Tudod, ebből azt érzik, más vagy, mint a többi, megértenek téged és különlegesnek látnak a sok primadonna között. Kincsként tekintenek rád, hogy végre egy nő, akit lehet szeretni, akit társként lehet kezelni, aki holnap reggel is ugyanolyan normális lesz, mint ma este, mikor elköszönök tőle."

2013. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, ugyan, de ezt nem ajánlanám. Lehet, hogy sértve érzi majd magát utána, és rólad hiszi azt, hogy ha így játszol vele, akkor meg sem érdemel. Vagy rájön, hogy tesztelgeted, azt meg senki sem szereti. Inkább próbálj meg bízni benne, aztán majd csak meglátod, hogy hogy kezeli a kapcsolatotokat.
2013. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!