Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt a fájdalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt a fájdalmat feldolgozni?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt a barátommal, kedden kiderült, hogy megcsalt egy lánnyal, ráadásul a fészbukról kellett megtudnom.


teljesen összetörtem, egyszerűen nem tudom hová tenni ezt a módot és eljárást, ahogyan szakított, nem ilyennek ismertem. 14 évesek csinálnak ilyet, hogy nem állnak oda személyesen és közlik a helyzetet, felfoghatatlan, hogy egy felnőtt ember hogy tud ilyet tenni.


és mindezek ellenére még mindig van bennem egy hiú remény, hogy rájön, hogy hibázott és engem szeret.

bár nem hiszem, hogy ezt meg tudnám bocsájtani.


mikorra múlik el ez a fájdalom? nem tudok enni, aludni, képtelen vagyok dolgozni. az előző kapcsolataimban nem csaltak meg (vagy nem tudtam róla) és ez most egy teljesen új helyzet nekem, nem tudok vele mit kezdeni.


köszönöm a válaszokat.


2013. jún. 8. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

:D

Milyen fájdalom? Egy temetésre azt mondja az ember jó majd túl tesz rajta, de egy kapcsolat miatt....na ez a gyerekes 14 évesen csinálnak ilyet

20/F

2013. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon csúnya dolog volt a fiútól.Az lett volna a legnormálisabb megoldás,ha eléd áll és a szemedbe mondja a dolgokat.De nem így tett és ez bizonyítja a gyermekes viselkedését és az inteligenciája hiányát.Szerintem pontosan ezért tedd túl magad rajta,ne gondolj rá,mert még azt sem érdemli meg!Sokkal jobbat érdemelsz....és majd meglátod,hamarosan megtalálod....és akkor majd bánhatja ahogyan viselkedett veled.Ne csüggedj,keresd a barátaid társaságát...
2013. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majdnem szó szerint így jártam én is. :( eltelt több, mint fél év azóta, mostmár nem fáj. Talán most azt merem mondani helyre jöttem lelkileg. De nem volt sétagalopp ide eljutni, új sportot, barátokat kerestem és építgettem a lelkivilágomat vissza. Az idő fog a legtöbbet segíteni. Várnod kell. De kitartást!
2013. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első még nyilván gyászolt el párkapcsolatot, ne foglalkozz a véleményével, teljesen irreleváns.

Nekem másfél évembe telt egy ehhez hasonló esetet teljesen feldolgoznom vagyis túllépnem rajta olyan tekintetben, hogy már azt is leszarom, él-e hal-e az exem. Belépett az életembe egy új férfi, aki iránt újra valami meseszépet kezdtem érezni és már nem bánom, hogy az exemmel úgy alakult,csak annyit bánok, hogy nem előbb találkoztam ezzel a pasival.

2013. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amikor velem történt hasonló én is ugyanígy voltam és elképzelni sem tudtam hogy valaha tól leszek rajta, hogy túlélem-e egyáltalán. De itt vagyok és már így 11 hónap után viszonylag rendbe jöttem... Nem is ez a baj... hanem az, hogy soha többé nem leszel már ugyanaz az ember...
2013. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!