Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogulatlan vélemények érdekelnének. Mit szeret (het) bennetek a párotok a legjobban, mit gondoltok? És mit legkevésbé?

Figyelt kérdés

Természetesen annak szól, akinek van-volt már párja.


Ne az ő véleményét írjátok le a kérdésre, hanem a saját véleményeteket erről, mert az érdekelne, hogy ti hogy látjátok magatokat az ő szemében?!


Köszönöm!


2013. jún. 8. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Páromnak tetszik a dákóm és amit tudok vele, de szopáskor örülne ha kisebb lenne.

Szereti hogy mindig számíthat rám, elfogulatlan, és meggondolt vagyok, de sokszor elég fárasztó is tudok lenni, és néha úgy viselkedem mint egy őrült pszichopata.

2013. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit szeret bennem a legjobban?Nem vagyok az a fajta,aki mindenre rábólint,igenis elmondom a véleményemet mégha nemis tetszik....Határozottságomat szereti a legjobban.
2013. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs.

A párommal több mint 4 éve vagyunk együtt, most jelenleg külföldön dolgozik, így ezért nem fogom felhívni és megkérdezni. De egyébként én is kíváncsi lennék rá :D :D

2013. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jajj, biztos van fogalmad róla, kedves utolsó :) és direkt jó, hogy nem hívod fel, mert ez a lényge, hogy te mit gondolsz ;)


Amúgy kösznöm a válaszokat! :)

2013. jún. 8. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt szerette szerintem, hogy hasonlítottam rá a különc dolgaiban. Hogy érdekeltem, amivel foglalkozik, és én is szerettem a sötétben kint lenni az utcán, és mászkálni, még rossz időben is.

A legjobban szerintem az zavarta, hogy túlzottan adtam a küllemre, vagyis, hogy nem szerettem a hülye dolgainkat másoknak is megmutatni. Vele érdekesek voltak, de nem akartam, hogy mindenki lássa, milyen barmok voltunk együtt... :D

2013. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok....elfelejtettem leírni,mit szeret bennem a legkevésbé a párom....Túlzottan okoskodónak tart,na meg az 'állandó nyomozásomat' utálja.Mondta már egy párszor,hogy rosszabb vagyok,mint Colombo!
2013. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig komolyan nem tudom :)


Mindent megbeszélünk, de ez még nem jött szóba. Valahogy nem érdekel :)

2013. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ez érdekes, de okés, értem :)


Köszönöm ismét csak.

2013. jún. 8. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bennem szerintem legjobban azt szerette, hogy nem vágytam a nagy nyálas romantikázásokra, és nem hisztiztem. Legkevésbé azt, hogy kicsit "minden mindegy" a felfogásom.
2013. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bennem azt szereti valószínűleg, hogy kedves vagyok, vidám és nem szoktam hisztizni, cirkuszolni dolgokért. Továbbá a fogamat és a hajamat, bár ezt a két dolgot nem értem, mert egyik sem szép. A mellem tudom hogy nem jön be neki, emiatt viszont szörnyű gátlásos is vagyok. és szerintem a lábaim sem. :-(
2013. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!