Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondott álmában másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott álmában másik női nevet?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel arra ébredtem, hogy a vőlegényem egy másik csajt szólongat álmában...rögtön felébresztettem, mire azt mondta, ő nem is ismer ilyen nevű nőt. Tudom, hogy sose hazudna nekem, de ez akkor is gyanús...
2009. okt. 9. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg tudatalatt tetszik neki egy másik nő is. Azért álmodott róla, mert sokat gondolt rá. Ha én sokat gondolok valamire éberen, akkor majdnem biztos hogy azzal fogok álmodni. Ez persze nem jelent semmit, minden férfi megkíván más nőket is, de nem jelenti azt, hogy meg is csal vele.
2009. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem is ismer olyan nevű nőt...és tudom,hogy nem hazudott... Remélem, csak véletlen volt...
2009. okt. 9. 08:46
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Én majdnem minden éjjel beszélek álmomban.

Kisebb koromban olyan dolgokat mondtam vissza, amiket még nemértettem, csak pl halottam a TVben ( szak kifejezések stb).

Nem kell aggódni, szerintem.

2009. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő is minden éjjel beszél, és általában mindig olyat, aminek semmi értelme...csak ez nyugtat, hogy talán ez a név is ilyen összevisszaság volt...
2009. okt. 9. 08:57
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg hallotta azt a nevet, és párosította azt egy olyan nővel, akit kíván vagy kívánt.

Például a szomszéd lány nagyon csinos, de van párom akit szeretek. Ennek ellenére előfordult már, hogy szexuális jellegű álmom volt a lánnyal, hiába nem érdekel. Ez mind a tudatalatti műve.

2009. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért kell egyből bármi szexuális jelleget adni egy álomnak? Nem azt írta a kérdező, hogy szerelmes szavakat mondott egy másik nőnek álmában, hanem csak hogy szólongatta. Szerintem mindenki szólít a nevén más embereket, álmában ismeretlenek is megjelennek, akiknek nevet is ad, hát úgy szólítja.
2009. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, az csak egy álom, lehet, éppen egy McDonald’sban volt és úgy hívták az eladót, nem muszáj egyből rosszra gondolni(remélem)
2009. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Sztem az álmokat tiszteletben kell tartani. Úgy értem, hogy ha álmodsz úgymond beszámítható állapotban sem vagy. Volt hogy a vizilovak hátán levő bőrrepedések eltűntetéséről beszéltem, mert hirtelen felvertek az álmomból, egyébként havi több milliós hasznot termelő vállalkozásom van, tehát nem azért mert hülye lennék! Mikor álmomban orgazmusom volt, a drágám "keltett" volna, kiakadt hogy miről álmodtam hogy gatyába nyomtam a patront. Mondom arra emlékszem, hogy szexeltem egy csajjal. Ő volt? Mondtam neki, hogy nem emlékszem. Nem tök mindegy? Megcsaltam? Vagy mi van? Aztán rájött, hogy tényleg tök mindegy.. Mondom ez olyan, mintha azért basztatna, mert elmegy előttem 5 csaj és abból tetszik az egyik! Arról nem tehetek ha tetszik, csak arról ha emiatt megcsalom vele! Ne legyél már gondolatrendőrség, szállj le a pasidról és k*rva gyorsan felejtsd el az egészet!
2009. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!