Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apróbb füllentések beleférnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bilingual kérdése:

Apróbb füllentések beleférnek egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Pl.:

- mennem kell, mert holnap korán kelek

- ma nem cigiztem, csak tegnap

stb..


2013. jún. 9. 17:13
 1/6 danman ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez is tud nagy veszekedést generálni
2013. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a világon csak Jézus meg Orbán Viktor nem hazudott soha. bele fér vagy nem fér bele mindneki hazudik. aki aztmondja hogy ö nem szokott az is hazudik .. ennyi :)
2013. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

miértne férne?

kegyes hazugságnak hívják.

de tudnod kell hol a határ! a lelkiismeretednek szólnia kell!

2013. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kapcsolatfüggő. Én is füllentettem már nem egyszer, de én olyanokat amik Vele voltak kapcsolatosak...pl.: vásárolni voltam, megkérdezte a párom telón mit vettem, azt mondtam semmit (pedig mégis), aztán este megleptem egy boxerral, vagy este beszéltünk telón, mondtam Neki hogy megyek aludni, elköszöntem meg minden, aztán fél óra múlva lent is voltam nála, hogy ott alszok :) (megleptem, mert Ő nem tudott nálam aludni, szerette volna hogy ott aludjak, de azt mondtam hogy nem, mert nem akarok korán kelni).

Szóval ilyen apróságok :)

2013. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!