Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akart kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akart kapcsolatot velem csak szexet, egy r*bivel meg miért kezd kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Én egy aranyos csaj vagyok mindenki szerint: mosolygós, jókislány típus, de a srác csak szexre akart. Én mondtam hogy ez így nem működik. Erre most facebookról tudom hogy "kapcsolatban" van egy ribivel. Ismeri már régóta, mert volt közöttük szexkapcsolat. De vele miért kezd kapcsolatba, velem meg miért nem? Nekem ez rosszul esik mert én érzek iránta valamit :(
2013. máj. 26. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
És ő most szerinted lett hirtelen ribi, vagy eddig is az volt? Valószínűleg ő meg neki tetszik.
2013. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván neki az a csaj jön be, de szexelni mással is megteszi
2013. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert egy gyökér. Felejtsd el.
2013. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatból lehet szerelem.
2013. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek olyan dolgok, amiket soha nem lehet igazán megérteni. Együttérzek veled, tudom milyen szar ez. Ne agyalj ezen, majd jön más.
2013. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!