Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg könnyebb úgy intézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Tényleg könnyebb úgy intézni a dolgokat a páromnak, hogy én szakítok miközben meg ő akar? MIért jó ez?

Figyelt kérdés
Problémám, amire szeretnék értelmes válaszokat kapni, hogy a pasik hogy látják meg persze mi nők is...Van egy 5 hónapos kapcsolatom, ami már nem is tudom kapcsolat e.Elég sűrűn találkoztunk eddig, de mostanában az van,hogy hetente egyre leredukálódott a tali és abban akkor nem mindig volt sex, sőt volt úgy is, hogy napokig nem is keresett..mikor rákérdeztem mi a baj, akkor elmondta, hogy nagyon fáradt ki van nem tudja magát kipihenni és hogy magához sem nagyon van kedve nemhogy máshoz és hogy nem tudja mit akar, de nem aggódjak nem velem van a baj,egy percig ne gondoljak arra, hogy nem akar velem találkozni..jó rendben mondom, hát elmúlik..elmúlt tartott másfél hétig, most megint ott tartunk, hogy lassan egy hete nem találkoztunk sex az több mint egy hete volt és nem is beszélünk, ha én nem keresem..ő fáradt és stb..de már nem kérdezek rá megint..én úgy gondolom, hogy 30-on felül már legyünk annyira korrektek a másikkal, hogy mondjuk meg mi van, vagy könnyebb ha én szakítanék?Mivel nem élünk együtt még azt sem tudnám meg, ha más nővel lenne..
2013. jún. 9. 22:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

jól van, ügyes vagy.

én olyan vagyok, hogy nekem kell a közös lezárás. de ha te le tudod zárni egyedül, annál jobb.

gratulálok!

2013. jún. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!