Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez velem? MIÉRT?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? MIÉRT?

Figyelt kérdés

Ez volt életem eddigi legszarabb napja.

Az osztállyal elmentünk egy ilyen kirándulás féleségre., és mivel nem volt nálam meg egy másik lánynál se fürdőruha, a többiek pedig mind úsztak meg ilyenek, a lánnyal beszélgetni kezdtünk és mondta, hogy neki mondta egy másik osztálytársunk (egy másik lány), hogy többször is dugott egy sráccal (akibe már régóta szerelmes vagyok), egyszer még az iskolában is. És amikor mondtam, hogy ez hülyeség, biztos nem, mondta a lány, hogy ő is azt hitte először, hogy a megdugott csaj kamuzik, de megmutatta neki a kotont, amit használtak.... Amúgy csak mellékes, hogy általános iskolásak vagyunk...és nem vagyunk sötétbőrűek sem..

Eleve már amiatt majdnem sírva fakadtam, hogy eddig azt hittem, normális srác, nem ilyen, hogy megdug valakit egy iskolában. Ráadásul a csaj kétszer akkora szélességben, mint én, ráadásul arcra sem a legszebb..

Ezek után már azt hittem, ennél rosszabb már nem lehet, de amikor mentünk hazafelé, anya felhívott, hogy pont most megy be abba az iskolába, ahová elvileg felvettek, mert az igazgató személyesen akart vele beszélni valamiről, ami most nem lényeges annyira és hogy menjek vele. Mondom ok. Elmentünk és közölték velünk, hogy tévedésből vettek fel abba az osztályba, ahová eddig azt hittem, hogy felvesznek és átraknak egy sima 4 évfolyamos béna osztályba. Mondjuk az igazgató meg az asszisztens próbáltak ott mentegetőzni, hogy de ez nem gáz, a sima 4 évfolyamos, általános tantervű is van olyan jó, mint a kéttanos...a nagy f.szt van olyan jó...szar az életem

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?? Miért mindig velem történnek ilyenek?


2013. jún. 10. 17:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, a végéből ítélve nem vagy buta csaj, hisz majdnem felvettek egy spéci osztályba. Szerintem megérted amit mondok:


Ne higgy mindent el. Az a folyamat, ahogy megtudtad, hogy a kiszemelted mit tett, igencsak hosszú. Tény hogyha 3 emberen átmegy a hír, akkor annak már csak fele igaz.

A másik dolog, hogy kicsit gondold el, miért osztotta meg ezt az infót veled az a csaj. Nem lehetséges, hogy féltékenységből elriasztott a fiútól? Vagy esetleg az aki mesélte neki, az kamuzott? Amúgy logikai bukfenc az egészben az, hogy általában a csajok nem szokták megtartani a kotont. Miért tennék? Kirakják otthon a falra vagy mi? Ez nekem sántít. Egy szó mint száz, ne higgy el mindent amit mondanak neked!


Nem vettek fel az osztályba. Hát igen, szívás. Ehhez nem tudok hozza szólni, vannak az életben olyan momentumok amikor pofán csapják az embert. Az élet meg arról szól, hogy hogyan kezeled ezeket a helyzeteket. Ne félj, lesz még ilyen bőven, s aokat is túléled. Amit javasolni tudok, hogy fel a fejjel, nem állt meg a világ!

2013. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igaz, ez a kotonos dolog nekem is picit gyanús volt, mert most ott tartogatta magának emlékbe vagy mi? De a szomorú igazság az, hogy a csajból és a fiúból is simán kinézem..

2013. jún. 10. 17:35
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elítélni, de ez gyerek szerelem. Mindenki érzett ilyesmit már. Ennek úgy szokott vége lenni, hogy vagy megpróbálod megismerni, s rájössz mekkora bunkó valójából, vagy suli után elválnak útjaitok, s elfelejted.


Ha azt mondod, hogy te is kinézed belőle, akkor szerintem felejtsd el a fiút, nézz rendesebb után. Lehet hogy nem tett semmit, lehet hogy igen, de legyen egy annyi önbecsülésed, hogy nem vágyakozol olyan után akiből kinézel ilyen dolgokat...

2013. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi...ez igaz...meg most így utólag tényleg hülye vagyok,hogy ilyenek tetszenek, mint ő, csak eddig azt hittem, normális és most ha igaz, amit a csaj mondott, akkor kb. minden csak hazugság, amit eddig hittem róla..
2013. jún. 10. 17:42
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt mondom, menj oda s ismerd meg. Döntsd el te magad, hogy milyen ember. Nincs amit veszíts, max egy ábrándot...
2013. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom :) Lehet, hogy jövőre osztálytársak leszünk...de lehet, hogy őt felveszik abba az osztályba, ahonnan engem áttettek, mert fellebbezett oda.
2013. jún. 10. 17:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem dől össze a világ ennyitől. Ahogy előttem is mondták, lesz még rosszabb is. 15 évesen majd összedőlt a világom, mert nem vettek fel ,csak általános tantervű osztályba és nem az emelt humán osztályba. Duzzogtam is miatta, de kijártam. A dolog iróniája az, h a humános osztályba került több osztálytársam, akik kicsivel voltak jobb tanulók nálam és két évre rá kibukdácsoltak, elmentek szülni. Én befejeztem, leérettségiztem és a Főiskolát is befejeztem, lassan két diplomám lesz már meg. Akkor azt hittem, h ez a legrosszabb, hogy miért gúnyol az a fiú, akit kedvelek. Főiskolán, három műszakban dolgozva mellette, elgondolkodtam azon, hogy gimisként arany életem volt. Már nem érdekelt az a buta fiú, aki gúnyolt, ahogy az sem, hogy 20 az éves koromig nem csókolóztam, szüzén végeztem el a közepet. Most van egy imádni való barátom, akiben végtelenül megbízok, akivel össze fogunk házasodni.
2013. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) És sok boldogságot nektek!
2013. jún. 11. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!