Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Új osztályba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Új osztályba kerültem, és megtetszett egy osztálytársam.

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk, és nem is tudom már első nap tetszett, és hát nem is tudom.. Lépjek én, vagy csak mosolyogjak rá? :) Fiúk, szerintetek mit csináljak? Nagyon tetszik, csak félek hogy kikosarazna.

Amúgy 1 hónapja "ismerem" de néha beszélgettünk és úgy jó fej volt akkor :)

16L


2013. jún. 11. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Házi nyúlja nem lövünk. Az mindig öngól hidd el.
2013. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér! A vesztés kockázata mindenben, ebben is benne van!
2013. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eloszor gondold at, h biztos egy osztalytarsal akarsz jarni? Ha igen, akkor beszelgess vele, talalkozzatok szenelyesen es utana remelhetoleg minden megy magatol. Szurkolok neked! :)
2013. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen osztály-kapcsolatom de nem lett utána se semmi baj. Csak nem tudom mit kéne csinálni, meg hogyan hiszen mindjárt szünet. Jaj :(
2013. jún. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!