Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal sokat beszéltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal sokat beszéltünk arról, hogy szeretnénk gyereket. Ő most elkezdte sürgetni, mert szerinte később csak bajok lehetnek, de én még nem vagyok kész rá. Normális, hogy így erőlteti?

Figyelt kérdés

Azt mondta, ha úgy döntök, hogy még mindig nem szeretném, akkor kénytelen lesz elválni tőlem, amit azért nem szeretnék.

29/N


2013. jún. 11. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Az erőltetés nem normális, mert mindkét szülőnek akarnia kell azt a picit. Ha nem vagy készen rá, akkor ne szülj, magaddal és a gyerkőcöddel szúrsz ki, ha aztán egy idegbeteg nemtörődöm anyukát kap, aki még nem akarta ezt.


Viszont fent áll a veszélye, hogy elhagy a párod, ha ő ennyire szeretne. És az ő részéről is érthető lesz.

2013. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azegyik nap épp fordított volt a felállás. Az ipes nem akart semmiképpen gyereket és a nő igen. Ott is 29 éves volt a nő...
2013. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd már meg tőle hogy:

-Hajnali felkeléseket esetleg tudná vállalni kb 5 évig mert a gyereknek problémája van?

-Van pénze iskoláztatni, foglalkozni vele, elvinni kirándulni?

-A gyerek sokszor benyit, bekopog, beordít mikor szexeltek, akkor nem fogja zavarni?

-Esetleg neked van munkád ő egy hétig szabadságon van, akkor oda tud figyelni minden percben?

És még sorolhatnám, mivel sürget téged így nem lehet jó a kitartása és az idegrendszere, tehát a gyerekkel is valószínűleg ezt fogja tenni, sürgetni fogja ezért meg azért ha késésben vagytok, nem pedig nyugodt családias körélmények közt lesz, de te döntöd el

2013. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
De miért nem állsz készen? Azért 29 évesen tényleg ideje lenne ,nem csak egészségügyi okok miatt,én pl fiatal anyuka akarok lenni max 27 évesen szülni akarok,és azért fiatalon még jobban regenerálódik a test ez után utána nehéz lesz leadni a súlyt vagy a bőröd feszességét visszanyerni és a melled megereszkedését.
2013. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van aki lelkileg még nem elég érett arra, hogy csak a gyerekre koncentráljon mert a munkájának vagy a hobbijának él
2013. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha anyagilag jól álltok, akkor vállald be. Amúgy az a nem normális, hogy idegen emberektől kérdezed a gyerekvállalás témát, mint hogy vele beszélnéd meg. Minőségi kapcsolat a tiétek is.
2013. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még valami:

Ha van problémád, adósságod stb

ezeket előbb rendezd el, mert se terhesség se gyerek alatt nem jó ha stresszelsz, mert többet fogsz stresszelni mikor kamasz lesz

2013. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
23%

Amennyiben nem vagy kész ne vágj bele, de azért a párod is meg tudom érteni. Nagyon kezd már rossz irányba elmenni ez a világ, hogy 30 éves nők sem érzik készen magukat a gyermekvállalásra, cudar demográfiai jövő elé nézünk az biztos.

26F

2013. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 moosenstein ***** válasza:
23%

En is nagyon szerettem volna gyereket mar evekkel ezelott, de a parom kototte az ebet a karohoz, hogy amig nincs haz addig nincs gyerek! Merthat nem lehet csak ugy gyereket csinalni a nagyvilagba, hogy nincs sajat tetonk a fejunk felett.

Igyhat kenytelen voltam epiteni neki egy picurka hazikot s mar nem volt mit tenni, ha egyszer megigerte, nagy sokara hagyta hogy felcsinaljam XD (bar meg mindeg nem erezte magat felkeszultnek)

Aztan erdekes modon pillanatok alatt belejott a kismama szerepbe es nagyon is elvezi!

Ha oszinte akarok lenni, meg mindeg ugy gondolom, hogy ez a "meg nem vagyok felkeszulve" dolog csak amolyan mellebeszeles, hablagy duma. Nem hiszem hogy a nok a gyermekvallalastol felnek (mivel latom hogy mennyire elemeben van a kis ficko mellett, osztonosen jo anya), inkabb valami mas van a hatterben. Talan valamilyen ketelyei lehettek felolem, de ezt sosem fogom 100%-ra tudni.

Nem lehet, hogy nalad is valami hasonlo a helyzet?


Amugy most 29 evesek vagyunk mindketten, de ha csak rajtam mulott volna, akkor Zalanka mar 7 eves lenne es nem 2 honapos :)

2013. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt egy "kedves" kommentelő a minap, aki szerint a 30as nők már kivénhedtek és csak dugópajtinak jók, de családot csak fiatalabbal tervezne. Lehet másoknak is van hasonló felfogása.
2013. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!