Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a súly és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a súly és az önbizalom kapcsolatban vannak egymással?

Figyelt kérdés
Elég önbizalom hiányos vagyok, és szerintem azért van, mert nem vagyok vékony. (170/70) Persze mint mindig, az ismerősök azt mondják, arányos vagyok, meg jól áll. Az arcom szép, azt tudom, a szemeimre, számra büszke vagyok, de egyszerűen a súlyommal nem tudok kibékülni. Olyannyira, hogy ha fiúkról van szó, terelek, és nem is szeretek velük nagyon együtt lenni, mert félek, hogy esetleg lenne belőle valami, és nem elégszik meg velem. Vagy nem is tudom, hogy mitől félek. Lehet, hogyha fogynék, akkor jobb lenne a szitu? De mi van, ha akkor sem változik...? :S

2012. szept. 26. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nincsen. Van bombázó külsejű önbizalomhiányos ismerősöm is, de van kifejezetten kövér túlcsorduló önbizalmú is.

Ha nem tudsz kibékülni a súlyoddal, akkor lehet, hogy nem árt egy kis testmozgás, de az sokkal fontosabb, hogy szeresd magad. Te magad mondod, hogy szép az arcod. a szemed, szád kifejezetten tetszik, akkor erre figyelj. És ne gondolkodd túl a dolgokat, csak engedd el magad a társaságban.

2012. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nem a túlsúllyal foglalkoznék elsősorban,hanem a lustácska jellemet nem bírom.

a sportoló csajoknak meg csak sport egy kellemes mellékterméke a jó,alacsonyabb testzsírral rendelkező,egészséges alak.

2012. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a súlyod, tegyél ellene! Hidd el, jobban fogsz tetszeni magadnak, ez nagyon sokat számít. Én is elkezdtem gyúrni, és sokkal jobban tetszem magamnak, ez ordít rólam. Jó úgy oda állni a tükör elé, hogy egy jó testű pali néz vissza rám. Lányokra is ez vonatkozik.
2012. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van, legalábbis a legtöbb embernél.

A képlet nagyon egyszerű, ha zavar a súlyod, változtass rajta.

2012. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
A kővérek nem depisek meg őnbizalom hiányosak csak tudják nincs eséjuk a szépeknél t. de ha mindenkép tudni akarod hogy jól nétzel ki keres egy szorakozó hejen egy EGYEDULÁLÓ heteró pasit és mond neki hogy jőjőn ba.szni veled ha nem megy ronda vagy enyi.
2012. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékelhető válaszokat. Utolsónak üzenem, hogy az én világom nem így működik... Egyébként óó, ha lusta lennék... Mozgok eleget: külföldön dolgozok, nem ülőmunka, plusz heti 3-4-szer eljárok kocogni. Minden nap beiktatok egy kis kerékpározást vagy sétát a közeli erdőben. Tudom, hogy mit csinálok rosszul.
2012. szept. 26. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, mit csinálsz rosszul, azon változtass! Én is írtam már ki ide problémát, és megoldottam ügy hogy a válaszokban benne sem volt:)) Ha zavar a súlyod, tudod, hogy fogyj le! Hajrá!
2012. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!