Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy nem fog megmaradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy nem fog megmaradni mellettem sokáig a barátnőm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 hónapja van új munkahelyem és nagyon sokat kell dolgoznom. 7-kor kelek, 8-kor kezdek és van, hogy még éjfélkor sem fejezem be mert meg kell csinálnom. Ez így megy minden nap, sokszor hétvégén is és ugye így nem marad időm semmire, még a barátnőmre se nagyon. Mit tegyek?

23/F


2013. jún. 12. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán értem. Az ilyen munkarend illegális, tehát hogy is van ez?
2013. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Oversoul 1 ***** válasza:
100%

Milyen munka?

Később sem lesz lazább?

Próbálj más helyet keresni, ha lehet...

2013. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

23 éves nem mindegy hogy elhagy vagy nem ?

Dolgozz amíg fiatal vagy és bírod.

2013. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megvan, hogy mit kell csinálnom de ha nem tudom akkor többet nem is kell. Még bénázok egy kicsit, szóval ez az én hibám is de szerintem jobb lesz ez. Programozó vagyok.
2013. jún. 12. 12:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom keress másik állást,ami nem ennyire megterhelô és ami mellett megoldhatod a barátnôddel való találkozást.Tényleg...milyen munkahely ez,ahol ilyen hosszú a munkaidô?
2013. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

"Nem igazán értem. Az ilyen munkarend illegális, tehát hogy is van ez?"


Úgy van ez, hogy Magyarországon élünk és itt soha nem számított, hogy beledöglenek-e az emberek a munkába.

2013. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jól keresek vele a régihez képest. Ha nem lenne barátnőm nem lenne gond, de lehet, hogy igazatok van és mást kellene keresnem.
2013. jún. 12. 12:53
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Sehol nincs előírva, hogy neked napi 16 órát kell programoznod...


Keress olyat, ahol 8-10-et kell naponta. Gondolom valami városban élsz, ott simán találsz magadnak helyet ilyen végzettséggel.

2013. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Első. Ha annyira illegális lenne már nem lennének munkahelyek. A kamionosoknak is csak 9 órát lenne szabad vezetni, de hallottam már olyanról, hogy van aki 20-at is vezet. Vannak olyan boltok ahol a szokásosnál több órát kell dolgozni az alkalmazottnak. Magyarországon már mindenhol ez van. Nem meglepő.


"Munkaidőm kötetlen, hajtok mint a töketlen"

2013. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Borzasztó munkanélküliség van, a munkahely fontos, megtartani is fontos, új helyen általában ez több időt igényel, mert nagyon lesik, mit bizonyít az új. Ha ezt nem érti meg valaki, és ezért elhagy, jobb ha elhagy.. Ha fáradt valaki, sok munkája van, vagy beteg és ezt nem érti meg valaki, hanem nyúz, "engem vigyen föl a padlásra" infantilis módon, akkor előbb-utóbb megkeseredik a kapcsolat.
2013. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!