Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 25 éves koromig nem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 éves koromig nem voltam nővel, nem is fogok már egynek se kelleni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 12:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülyeség! Lehet még annyi nôd... :)
2013. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ, mi az oka. A nők elsősorban a pénzre mennek, úgyhogy ha változtatni akarsz a helyzeten, legyen sok lóvéd, arra aztán fognak ám jönni ne félj.
2013. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%
Ha 18éves korodig nem lesz nőd sose lesz tapasztalat.Pláne ha kövér vagy kocka vagy 23/F
2013. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tettél szinte semmit sem érte, akkor természetes, hogy nem volt. Legyél lazább és bízz magadban!
2013. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%

hát elpazaroltad a legjobb éveket:S lehet még nőd...de a maradék aki már csak kapuzárási pánikkal családot akar, és majd 50 évesen ránézel, és a gyerekeidre, és lehet szereted, de akkor is örökre benned lesz hogy nem élted ki ,magad és hogy milyen is lett volna az ifjú éned....

vagy ja... gazdag leszel és 50 ávesen is k*rvázol:C

2014. máj. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Andrea Henrietta ***** válasza:
75%
Ezt így nem lehet kijelenteni, hogy egynek sem fogsz kelleni. Bár az hogy eddig nem voltál nővel okozhat még hátrányt. Javaslom hogy keress idősebb/ korodbeli (25-28) éves lányokat, akik szeretnek irányítani. Velük megszerezheted azt a kellő tapasztalatot, ami után már a fiatalabbakkal is könyebb lesz. Én legalábbis ezt tanácsolom...
2014. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
...egyvalami jutott eszembe a kérdésedről: MI VAN MOST? Nem volt akkor nem is lesz ez milyen logika..? :) Mi van a jeleneddel? A múltat nem tudod megváltoztatni, a jövőbe nem látsz, a jelenedben mit teszel érte? Ha teszel. (Elnézést a tuskóságomért előre, de ha holnapután kukin harap egy oroszlán, akkor nagyon fogod utálni, hogy ma ide írogattál csajozás helyett).
2014. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%

17/L

Vannak tényleg olyan nők,akik az anyagiakra mennek,na de pasikat is láttam már ugyanígy! Egy ismerősöm (nő) összejött egy pasival,alig-alig dolgozgatott a krapek,azt amikor a nőegy baleset miatt lerobbant,a pasi egyszerűen odébb lépett,mert nem tudta már senki se eltartani,pedig volt 2 felnőtt gyerekük -.- Egy másik pasi meg nálunk lakott albérletbe,az is arra ment rá,hogy melyik nőtől tudna többet kiszedni,ji a hasznosabb,3 csaja volt egyszerre,lebukott,és meg is mondták ezt neki,szép kis vita volt,úgyhogy javaslom,hogy szálljunk le a nők pénzsóvárgásáról.

Válasz a kérdésedre:

Ismerek egy nőt,aki 34 éves,és még szűz.

Sajnos sokat számít a külső,de ez se igaz teljesen,mert olyan ronda nőknek/férfiaknak van boldog családi élete,hogy mindenkinek van esélye.Egyszerűen legyél ápolt,ne a legágrólszakadtabb ruháidban járj az utcán,legyél nyílt,kedves,nyitott,járj közösségekbe és ne félj az ismerkedéstől.A gép/könyvek előtt ülve tényleg nincs esélyed.Amúgy meg szerintem bőven van elég időd.Van egy 30 éves férfi ismerősöm(tudom,már elég volt az ismerőseimből XD),egyél elég ronda,nem képzett,fizikai munkás gyerek,folyton szenvedett ő is a nőtlenségtől,esetleges futókapcsolatai voltak csak,aztán most már 3 éve együtt él egy lánnyal,és remekül elvannak,nagyon boldogok,folyton posztolgatják magukat facebookra,esküvő is lesz :) :) :)

2014. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
15%

Küldj priviben képet, próbálhatok tanácsokat adni.

20/l szabolcs (megye)

2014. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
15%
2 válaszolónak üzenném. Én a mai megfogalmazásokkal klisékkel élve kocka vagyok naponta több mint 8-9 órát csak játszok, de nem vagyok kövér sem egy alultáplált disznó, és volt egy csomó barátnőm eddig , és még talán lesz is :D...köszönöm csak ennyit akartam. 22/f
2014. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!