Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kocsányon lógó szemű fiúk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsányon lógó szemű fiúk és férfiak, legjobb védekezés a támadás?

Figyelt kérdés
Adott a szituáció, amit sokan ismernek. Beülsz valahová a pároddal, szép napsütéses nap van, jó meleg, kinn van pár csaj melle, popsija, akármije. És a párod belebámul a dekoltázsba, teljesen feltűnően, még a melletted ülők is észreveszik, te meg ülsz ott mint a barátnője és a libidód iránta azon nyomban a nullára csökken. Na most: én ilyenkor szépen, nyugodtan elkezdek egy beszélgetést kezdeményezni a párommal, hogy nyugodtan megmondhatja ha még nem élte ki magát, semmi gond, elfogadom, szépen elválunk, békességben, tarthatjuk is néhanapján a kapcsolatot, de menjen akkor. Ne csak nézze a csajt, nyugodtan odamehet, kérje el a telszámát, ismerkedjen, ez egy szabad világ, tényleg ezzel semmi baj nincsen. Csak most akkor zárjuk le a mi dolgunkat tisztességes és őszinte módon. Mégegyszer hozzáteszem: ez egy nyugodt, korrekt beszéd a részemről, nyugodt hangvételben. Na most erre miért idegesség és támadás a válasz?

2013. jún. 14. 07:02
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
52%

Írtad, hogy mindig a nő a hülye az ilyen esetekben: na ez nem így van! Csakhogy stírelés és stírelés között is oltári különbségek vannak. Én megnézem a csajokat, akkor is ha éppen mellettem van a párom. Még meg is jegyzem neki, hogy bakker, mekkora dudája volt annak a nőnek. Erre ő általában hozzáteszi, hogy jaja, ő is elfogadná. Ellenben SOHA nem bámulok kocsányon lógó szemekkel egy dekoltázsba, azon megérteném, ha kiakadna.


Csakhogy ez nem azért van, mert nem élte ki magát, hanem szimplán közönséges és tahó volt. Ezt nehéz a nőknek elmagyarázni, de egy fickónak ilyenkor tényleg nehéz máshová nézni. Nekem is van ilyen, pedig akkor sem feküdnék le a csajjal, ha ő kérne rá, de b*szki, akkor is bevonzza a szemem. Persze, ha tényleg úgy néz, mint akit megbabonázott egy fakír, akkor az gáz, de azt sem kell túlgondolni, csak szimplán primitív bunkó :D.


Azért tartják mindig a nőket hülyének, mert sokan már azon kiakadnak, ha a pasi egyáltalán észreveszi más nők létezését. Egy haverom pl járt úgy, hogy egy padon ülve nézett ki a fejéből, mikor elsuhant előtte egy csaj, ő meg a mozgásra odakapta a fejét. Fel sem fogta, mi történt, mire a barátnője üvöltözött neki egy sort, majd elviharzott, és nem állt szóba vele két órán keresztül. Na az ilyenek miatt nézik hülyének a nőket.


Ez persze nem vonatkozik arra, ha a pasi szeméből süt az állatias vágy, mert az gáz. Ettől függetlenül nézni igenis szabad és nem elítélendő.

2013. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
28%

Legaláb ne it a gyk mene a szenteskedés mikor minden név nélkül vagy álnével van. Nehezen hihető hogy nem keltik fell a figyelmed más himek is .

Énis meg bámulóm a csajokat de ha van egy barátnőm jól érzem vele magam akor semikép nem csalnám meg csak elgondolkodnák mijen lene azt a csajt is meghúzni de atol még nem teszem amikor van barátnőm.

2013. jún. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
19-20-21-22-es válaszolók: Érzelmek meg szex, aham. Nekem a kapcsolatban nagyon fontos a szex és a szenvedély. Kell, alapfeltételem. Ha a szexuális vágyát velem nem tudja kiélni, akkor haverkodhatunk is inkább. De ha a házasság vagy a tartós kapcsolat arról szól, hogy hozzám érzelmileg kötődik, ragaszkodik az illető, a szexuális vágyát meg a bámulásban éli ki, akkor én nem házasodom, bocsi. :) Annyi más verzió van: haverkodás, barátság, vagy csak alkalmankénti szeretők. Inkább ebből válogassunk akkor. Jó hogy így írkáltok fiúk, mert egyre tisztább számomra, hogy ti hogyan láttok egy tartós kapcsolatot, és nem tetszik :) Gondolom huszonévesek vagytok, ezt csak feltételezem, de mindegy végülis. A kigyúrt Herkules testekről meg csak annyit hogy nekem az nem tetszik. A párom is átlagos testalkatú pici pocival :) Engem az arc, mosoly és személyiség fog a másikban. És tényleg nem nézelődöm. Már csak azért sem mert én már kiéltem magam.
2013. jún. 14. 08:54
 24/50 A kérdező kommentje:
A 22-es gavallér válasza tökéletes példa arra a fiúcskára, aki még nem érett meg egy barátnőre..
2013. jún. 14. 08:55
 25/50 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként ez egyszerűen egy különbség férfi és nő között, szerintem ebben sosem egyezünk meg. Én megértem a nőket, hogy ők nem nézelődnek, de a férfiaknál ez más. Mindegyik megnézi a nőket, csak van, aki nem vallja be. Mint mondtam, oltári különbségek vannak aközött, hogy valaki megnézi a nőket, mint szép dolgot, vagy pedig vágyakozva bámul valaki után. Utóbbi tényleg gáz, előbbi nem.
2013. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Szep dolgot...koszi, szoval tok normalis dolog ha a parom azzal alaz meg, h bamulja a szep csajokat, mert ok szebbek nalam? Miert olyan nagy keres olyannal lenni akinek en vagyok a legszebb? Akinek nem az meg menjen a szebb utan, de engem ne akarjonmegalazni...


Kerdezo, tokeletesen egyetertek veled

2013. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

de a legviccesebb számomra a tizen-huszon fiú korosztály, akik úgy odáig tudnak lenni egy modell csajért, bámulják őket, beszélnek, álmodoznak róluk. És ott a szegény "Üzenetem ennek a korosztálynak: Ne csak a szádat jártasd meg álmodozz, hanem húzzál oda a csajhoz és fektesd meg! És ameddig nincs elég tapasztalatod addig nem kell barátnő! A legrosszabb ha egy pasi a barátnője mellett álmodozik olyan típusú lányok után, akiket a gyávasága vagy lustasága miatt nem próbált még ki!"

áááh személy szerint nem az a fajta vagyok aki 30 kilós csajok után nyáladzik, nem szépek a modell csajok álltalába... legalábbis számomra nem:)

beszélgetni plána nem szoktam róluk, 1et se ismerek xd és nyilván ha lesz barátnőm, számomra ő lesz a tökéletes, így nem fogok másról álmodozni:D

na, szóval kivételek mindig vannak:P

2013. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

27: :) köszi. ilyen is van. de mondom, ha a 30 kiló vonzza, azzal sincs semmi baj, csak akkor mit akar tőlem? :D :D :D


26: Igen, ha már velem akar lenni akkor legyen már értem oda, basszus :)

2013. jún. 14. 09:27
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, örülj neki, hogy egy egészséges pasid van. Nem kell egyből gusztustalankodnod vele, mert kanos lett pár csöcs láttán. Ha komoly a kapcsolatotok, nem fog ezért elhagyni, sem megcsalni, de ezt el kell fogadnod, hogy a férfiak ilyenek. ha nem tetszik, ivartalanitsd, akkor nem fog izgalomba jönni. Mennyi idősek vagytok amúgy ?
2013. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Naiv dolog azt hinni, hogy ha veled van, akkor már nem tetszhet neki más. Reálisan nézve nincs olyan, hogy tökéletes pár, hogy egy embernek attól kezdve, hogy találkozott egy másikkal már csak ő létezik számára, idő elteltével ez elmúlik, mindenki tudja. Nem vagyunk tökéletesek, nincs tökéleset ember így nem lehetünk tökéletes párjai senkinek. Sok házasságot csak a megszokás, kényelem tart össze, az ilyen kapcsolatoknak valóban ketté kéne válnia. Ha szereted még, és a te célod is az, hogy együtt maradjatok, akkor reális megoldást kell keresned a problémára, nem egy álomképet üldözni, hogy találsz helyette mást, aki csak rád gondol. Most épp nem ugyanazt teszed, amit ő veled csak másik szinten, hogy másra vágyol, mint aki melletted van?
2013. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!