Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kocsányon lógó szemű fiúk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsányon lógó szemű fiúk és férfiak, legjobb védekezés a támadás?

Figyelt kérdés
Adott a szituáció, amit sokan ismernek. Beülsz valahová a pároddal, szép napsütéses nap van, jó meleg, kinn van pár csaj melle, popsija, akármije. És a párod belebámul a dekoltázsba, teljesen feltűnően, még a melletted ülők is észreveszik, te meg ülsz ott mint a barátnője és a libidód iránta azon nyomban a nullára csökken. Na most: én ilyenkor szépen, nyugodtan elkezdek egy beszélgetést kezdeményezni a párommal, hogy nyugodtan megmondhatja ha még nem élte ki magát, semmi gond, elfogadom, szépen elválunk, békességben, tarthatjuk is néhanapján a kapcsolatot, de menjen akkor. Ne csak nézze a csajt, nyugodtan odamehet, kérje el a telszámát, ismerkedjen, ez egy szabad világ, tényleg ezzel semmi baj nincsen. Csak most akkor zárjuk le a mi dolgunkat tisztességes és őszinte módon. Mégegyszer hozzáteszem: ez egy nyugodt, korrekt beszéd a részemről, nyugodt hangvételben. Na most erre miért idegesség és támadás a válasz?

2013. jún. 14. 07:02
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Hát nincs több hozzáfűznivalóm. Sajnálom hogy ez egy megoldhatatlan feladat és egy nem létező személyiségű férfi, akire szükségem lenne..végülis emberek gyógyulhatnak fel súlyos betegségekből, állíthatnak fel rekordokat, nők hordhatnak ki hatosikreket, de az a nullával egyenlő, hogy legyen egy férfi aki hozzám hasonlóan nem nézelődik.. :( érdekes világ ez.
2013. jún. 14. 13:45
 42/50 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem vicces vagy :D


Viszont tényleg ez a legnagyobb gondod vele? Mert habár én lány vagyok, de azért még simán megbámulok egy nagyobb dekoltázst.


"Na most erre miért idegesség és támadás a válasz?" Mert szerencsétlen csak nézelődik, meg jó kedve van mert szép az idő. Erre te meg hátba támadod egy ilyen témával. Naná, hogy ideges lesz tőle.


Elég lenne annyi is, hogy rászólsz.

2013. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy vak embert, ő biztosan nem nézelődne.
2013. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Thank you
2013. jún. 15. 09:40
 45/50 anonim válasza:
100%
Bakker ez simán megér egy brazil szappan opera forgatókönyvet:-D
2013. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen jogos elvarasa van a kerdezonek...csak a pasik tul lustak ahhoz hogy barmiilyesmiben a nok kedvere tegyenek
2013. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
A megnézés, ha diszkréten teszi, egy teljesen normális dolog. Egyébként én , ha meg is néztem egy másik nőt, sosem voltam azon a szinten, hogy meg is tudjam fektetni. Tehát felesleges lett volna nekem ilyet mondani, hogy éljem ki magam és fektessem le, mert úgysem lettem volna képes megtenni.
2013. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
91%

Most elmegyek a templomba, és hálát adok az Úrnak, hogy nem téged sodort az élet a közelembe, hanem egy normális, kiegyensúlyozott, békés, öntudatos szexi-bombi nőt, aki nem akar korlátok közé szorítani, és megnézhetek egy nőt anélkül, hogy családi háború törne ki!!!

Mától még jobban imádom és díjazom a párom!

Köszönöm, hogy ellen-pontoztál.

2013. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy erről a sörreklám jut az eszembe.

"Strandon hátbekenés!"

"Strandon nézelődés!"

2013. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Nem a legfrissebb kérdés, tudom, de egyszerűen nem bírom visszafogni magam a kommentálásban. Esküszöm, az volt az első gondolatom vele kapcsolatban, hogy paródiának szánod, görbe tükröt állítasz vele a hisztériakirálynők elé. Amennyiben nem így lenne, csak azt szeretném neked nagyon szépen megköszönni, hogy ilyen nagyban hozzájárulsz a női nemről szóló negatív sztereotípiák kialakulásához.

(Igen, nő vagyok.)

2013. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!