Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reggel összevesztünk. Túlreagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel összevesztünk. Túlreagáltam, vagy igazam volt?

Figyelt kérdés

Egy év kapcsolat után (nemrég) költöztünk össze a párommal.

Nem vagyok egy pláza cica, amolyan erős közepes, helyesnek mondott csaj. Néha persze nekem sincs önbizalmam, mint a legtöbb nőnek. Ha akarom fel tudok öltözni, ki tudom sminkelni magam, meg tudom úgy csinálni a hajam, hogy megnéznek az utcán, viszont nem okoz gondot az sem (mint nagyon sok nőnél), hogy smink nélkül menjek ki vásárolni, bárhová. Igazából csak azért festem magam, hogy ne legyen kislányos az arcom.

Reggel felkeltem, és kócosan, gyűrött arccal egy pólóban kitámolyogtam a konyhába és bekapcsoltam a kávéfőzőt. A pasim tett valami hülye megjegyzést a külsőmre. Felkaptam a vizet, és ráripakodtam, hogy:

"Mit gondolsz, azok az 5 kg festékkel mázolt pofájú, hajlakktól betonkemény hajú, belőtt sérójú risza-pi**a barátnőid, meg a macák akiket megbámultok a haveroddal az utcán, azok jobban néznek ki reggel, mikor felébrednek??? Garantálom, hogy még rosszabbul, azért vakolják ki az arcukat!"

Na, persze én voltam megint a hülye.

Elég nehezen békéltem meg azzal is, hogy a környék össze ilyen macája a "barátnő - haverja". Sokáig a fejéhez vágtam, hogy "miért nem olyat választottál magadnak?" Nem érti meg, hogy nekem ez bántja az önbizalmamat. Olyan mérges lettem reggel, hiába magyarázott, hogy félre értettem a helyzetet, hogy azt is mondtam már neki, hogy "ezt mind vissza fogod kapni!" Akkor besértődött és elment.


2013. jún. 14. 09:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
Oké, hogy nem mondta el konkrétan, hogy mit mondott neki a pasija, viszont akkor sem kéne bántani a reggeli kinézetét! Akár poénból mondta akár nem, mivel minden ember máshogy reagálja le! Egy nő ne csak a sminktől "megcsinálva" legyen már jó, nem csak akkor kell bókolgatni! Sokkal jobban esik egy lánynak, ha egy férfi reggel kócosan mondja neki h milyen szép és nem azt h jajj hogy nézel ki.. Nekem a barátom mindig azt mondja h reggel vagyok a legszebb és sokkal jobban esik mikor ezt mondja, mint mikor "megcsinálom" magam.. Attól, hogy valaki így reagálja le nem biztos, hogy hisztis pics@, de mindegy mkinek más a véleménye!
2013. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
nem érted a poént.és még a pasi esedezett?Kivágtalak volna mint a sz*rt.
2013. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!