Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változzak meg? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg? Hogyan legyek viselkedésben érettebb?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és hát anyukámék eléggé elkényeztettek, éd s barátom mondta, hogy ezen változtassak, de nem tudom, hogyan... Igen, néha vannak gyerekes problémáim... már eldobtam, azokat a barátaimat, akik gyerekessé tettek, és azóta takarítok, és próbálok, sokkal többet segíteni itthon... mit tegyek még? SEGÍTSETEK:(

2013. jún. 14. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
korunkat nem tudjuk megelőzni sajnos :D ha nem jön magától majd később...
2013. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat segítene ha leírnánk, mik tesznek egy embert éretté, mert akkor csak vakon követnéd az itt leírtakat.


Ez olyan, mintha valakinek úgy szólnának külön, köszöntsenek fel téged születésnapod alkalmából... mivel nem magától emlékezett, ezért jól esni sem tudna, az egész csak egy üres, törődés nélküli formasággá válna.


15 évesen még sokan éretlenek, a világ még az osztálytársak megítélésén múlik, fontos a beilleszkedés, ki mit gondol rólad, meg persze jogaid ezerszámra vannak, kötelességed úgy érzed semmi, ésatöbbi.


Mindenki átmegy ezen az időszakon, csak van aki hamarabb felnő, míg vannak akik 30 évesen is még éretlenek.


Siettetni nem lehet, max megpróbálhatnál úgy tenni, mintha. Annak meg nincs értelme.

2013. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!