Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre jobban kezd zavarni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban kezd zavarni, hogy akárhol vagyunk, barátom mindenkibe beleköt. Ha nem tetszik, ahogy valaki kinéz, vagy ha valaki elmegy mellettünk, hozzá sem ért, de azt mondja neki, hogy "gyere belém". Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Én már iszonyú sokszor próbáltam vele beszélni, hogy erről szokjon le, mert engem zavar, de nem érdekli. Kérdeztem tőle, hogy van-e valami problémája, amitől ilyen, de akkor is mindig eltereli a témát.
2013. jún. 14. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Nah utánanéztem."


Forrás? :-P

2013. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Könyv! Pszichológia! És nem csak e 2 eset áll fent hanem több is.


Az egyik aki az ellenkezője lesz, a másik aki egy tünemény mint te. de mit ne mondjak, nem látszol 15 nél többnek.

2013. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ASOT ***** válasza:
Mivan ma? mindenki ilyen borús hangulatú?? nyugi van gyerekek!
2013. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És még senki nem cincálta meg? Hány évesek vagytok? Az ilyen előbb utóbb emberére talál ám!
2013. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21:20 én hibrid vagyok, sose nézek le senkit semmi miatt, mert tudom milyen a farok másik oldalán lenni, és csak nyomós okokkal szabad lenézni valakit (csak azért mert más mint én nyilván nem tartozik közéjük, de aki nénikt zaklat az utcán az nyilván), viszont akik engem lenéztek azokat ha tehetném szörnyű kínok között ölném meg amiért elvettek az életemből jópár meghatározó évet:D
2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ASOT ***** válasza:
Jólvan, végül is lehetünk pszichopata gyilkosok is :) Egyenként levadásszuk őket.
2013. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még kell 4 pszichopata! A filmben 7 van. Aztán megalapítjuk a 7 pszichopatát4
2013. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!