Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki szeretne egy szegedi 17éves fiúval ismerkedni? Mert én szeretnék már egy normális párkapcsolatot egy normális kedves őszinte lánnyal aki szegedi is :D

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 19:47
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Sztem csak én vok itt szegedi és én már nem szidom engem már nem érdekel azért nem írok neki hadd örüljön a nyomorékja :)
2013. jún. 18. 21:50
 32/49 anonim ***** válasza:
Felnézek, most látom még mindig ugat. De mire föl? Ezt még nem sikerült megmagyaráznia. :) 3 oldalon keresztül feszít, majd nyomorékoz, igen, ez nagyon hiteles... ;)
2013. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
na jóvan most túl jó kedvem van ahhoz h itt foglalkozzak gyenge elméjűekkel :D
2013. jún. 19. 10:20
 34/49 anonim ***** válasza:

Egy újabb indokolatlan oltás. Alanya szintén kritikus pont alatt helyezkedik el az intelligencia mércéjén, így sajnos túl hülye ahhoz, hogy álláspontjának hitelt adjon. Továbbra is "Csak a legretardáltabbak szoktak indokolatlan sértésekkel dobálózni, amikor már kifogytak az érvekből." ideológiát alkalmazza.

Anonymusgirl: Kérdezőnek felcsillant a szeme (látja hogy lány vagy és szegedi), hogy most hátha szerencséje lesz és becsajozhat :'D Ezért játssza most a hőst. Bár nem tudom.. szerintem inkább hagyd, azért ennyi büszkeséged csak van, hogy ne egy ennyire agyilag 0 vérpistike szedjen föl. :D 13 éves szint, bár itt még elnézést kérek a normális 13 évesektől :D Meg szerintem a való életben nem ilyen menő;)

2013. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Ja csak nálam az a baj h aki ilyen kis pisis h itt ugat arról nem fogok leszállni és ugatok neki amikor csak akarok én csak azzal foglalkozok aki a szemembe is bele meri mondani nem csak gépen
2013. jún. 19. 17:00
 36/49 anonim ***** válasza:

Atyavilág, mennyire igénytelen az írásod már.. tiszta hányadék, én általában nem vagyok nyelvnáci, de ez egy egyes alá. :D

"Ez annyira süket duma volt, hogy már erőlködve se lehetnél szánalmasabb." <- itt tévedtem, van lejjebb.:D Szinte az elejétől kezdve könyörögsz, hogy "nyeem engem nem éjdekej hagyjál békén" Hisztizel mint egy 8 éves "kis pisis", és ugatsz az elejétől kezdve ok nélkül. (Nem hogy megköszönnéd, hogy szólok hogy valaki valszeg szopat), nekiállsz rinyálni, erre a rengeteg nyafi után pimaszkodsz hogy szembe nem merném ezeket mondani? LOL:D De kisfiam, te vered a nyálad a gép mögül kettőnk közül, képzavarban vagy, én csak röhögök rajtad. :)

2013. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Látszik hogy nem ismersz mert tudnád hogy én akárhol akárkinek a szemébe megmondom hogy ha bajom van vele és te vagy ilyen óvódás hogy már 5ször leírtam h nem érdekelsz meg minden de te azért is pattogsz mint egy fogyatékos óvódás vagy bocs még az is értelmesebb nálad -.-
2013. jún. 19. 21:31
 38/49 A kérdező kommentje:
És hogy ha ezt felfogtad TALÁN akkor ne írogass ide de hogy ha nem fogtad fel akkor írogass tovább mint egy óvódás ennyi már nem érdekelsz
2013. jún. 19. 21:32
 39/49 anonim ***** válasza:
Nem csak képzavarban, hanem szövegértelmezésben is szenvedsz :) Én nem pattogtam eddig egy mondattal se, bár szerintem könnyen levehető a kommentjeim eddigi hangvétele. Az egyetlen dolog, amit tettem hogy válaszoltam a degenerált baromságaidra. Pörgesd vissza mind a 4 oldalt ha nem látod be, folyamatosan hisztizel mint egy napközis aki nem kapta meg, amit kért, én meg reagálok rájuk, eddig egy értelmes kommented nem volt, ami be kell vallanom, nem kis teljesítmény :DD Nekem nincs bajom azzal, ha válaszolsz, ellentétben veled. Én tényleg leszarom.. ellentétben Veled :D (meg az összes általam használt "sértésnek" eddig volt oka/alapja, ellentétben a Tieiddel (amik indokolatlanok és üresek), azért ez is jelent valamit) ;)
2013. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Látszik hogy nem érted pont ezt mondtam hogy ne válaszolgass nekem mert a kutyát nem érdekli a válaszod
2013. jún. 20. 08:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!