Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki szeretne egy szegedi 17éves fiúval ismerkedni? Mert én szeretnék már egy normális párkapcsolatot egy normális kedves őszinte lánnyal aki szegedi is :D

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 19:47
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

"Olyan szánalmas vagy hogy nem is figyelek rád, mert annyira leszarom amit mondasz. Hallod, leszarlak?! Nem érted, hogy mennyire leszarlak? (de azért erre a kommentre még válaszolok..)" -Simon.

Álszentség, képmutatás. Ritkán látni ennyire elborult példát, de hát mindent megélünk egyszer. :)

2013. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Ja persze akkor mért írogatsz?? csak mondod nem bírod ki hogy ne írj úgyh ne hazudj :D
2013. jún. 20. 12:57
 43/49 anonim ***** válasza:
Drága édes bogaram :"DDDDDDD Tudod mi a szentséges lóf.sz azaz idézőjel? :D Ezt nem hiszem el, te tényleg nem valami troll vagy? Mert ez már kajakra nagyon abszurd. :D Olyan irreális, tuti megjátszod, akkor viszont én néztem be végig.
2013. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Hát igen te nagyon benézted amilyen ... vagy de sebaj nem lehet mindenki értelmes ember majd talán te is azzá válsz mikor már nem pelenkás leszel
2013. jún. 20. 14:47
 45/49 anonim ***** válasza:
Hát ugye több eset áll fenn, vagy olyan kib.szott retardált vagy ahogy eddig is mutattad. Vagy egész eddig szándékosan voltál ilyen nyomorék, mert megjátszottad. Ha az utóbbi, akkor néztem be. Ha az előbbi, akkor semmi okom meglepődni ezen a kib.szott nehéz felfogásodon, hogy utóbbi két kommentemet se bírta feldolgozni a 80 alatti iq-d. Nem tudom, hogy pl ezt most sikerült-e értelmezni, de előbbi példa esetén egy tízezrest mernék rátenni, hogy nem. :D
2013. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Annyit fűznék még hozzá, hogy ha valóban magadtól és tudatmódosító szerek nélkül írtál mindent, akkor komolyan lelkiismeret furdalásom van... :/ Mert akkor 100%, hogy fogyatékos vagy, és ezt nem oltásként mondom... De hát ezt nem tudhattam előre basszus :(
2013. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Látszik h nem bírsz a véreddel öcsi de hát ez van nem tok mit tenni és nem is akarok ó rajtad röhögni h milyen tehetetlen vagy és nem bírod ki h nekem írj
2013. jún. 24. 21:36
 48/49 anonim ***** válasza:
„Boldogok a lelki szegények: mert övék a mennyeknek országa.”
2013. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Szia 15/L ha érdekel
2013. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!