Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normálisan megbeszélni ezt a párommal? Miért kell egyből támadnia?

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik 1 éve, eléggé megvagyunk, szóval ritkán vannak viták de akkor eléggé.

Így történet ez ma is, mesélte megy grillezni, nem is probléma csak azt kértem vigye magával a telefonját! Kerestem telefonon, és sejtettem hogy nem vitte, rendben, 2 szer hívtam kikapcsoltam magam!

Majd 3 órával később hívta anyukámat hogy miért vagyok kikapcsolva.

Felmentem skypre mert ott szoktunk beszélni, kérdezte na kincsem? Én meg vissza kérdeztem hogy na kincsem eszedbe jutottam?

Erre ő fellázadt hogy nem vitte a telóját, na és hogyha már így kezdem akkor lép, mondtam lépjen! le is ment, és még úgy köszönt hogy csá!

Miért nem lehet vele megbeszélni?

Miért kell felkapni a vizet!

Aztán rá 1 órára beszéltünk végűl skypon, majd flegmázott, és illő tisztelni a másikat és amíg én sem emelem fel a hangom addig ő se, mert nem a munkatársa vagyok, na és ezen fellázadt és mondta lelép, mondtam rendben, erre ki is lépett!

Miért kell így bánnia velem, miért kell állandóan nekem futni utána?


A pláne hogy idegesítő hogyha beszélünk skypon pl ma hívtam, rögtön eszébe jutott hogy menjen megnézni a szárítógépet...addig filmezz, aztán ha hívom rögtön dolga van?

Akkor miért van velem? Miért korlátozz, ami nem baj, elviselem mert értünk dolgozik, de akkor miért kell így bánni velem, hogy ő van fellázadva.


2013. jún. 15. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

tudod, hogy nem vitt telefont, mégis durcásan kikapcsolod a tiédet, mert nem veszi fel.

Nőjj fel egy kapcsolathoz!

2013. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, és kértem hogy legyen szívesen vigye magával!

Szerintem az a minimum! Tudod mi egy pár vagyunk, és ez elvárható!

2013. jún. 15. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ismered azt a kifejezést, hogy "passzív-agresszív"? Nagyon jó úton haladsz affelé, hogy elmard magad mellől ezt a fiút.
2013. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Az én párom is pont így viselkedett velem, de ez elég lelombozó, hagytam is utána az egészet a francba. Ha valakivel nem lehet beszélni, akkor rongyosra tépheted a szád, sose fogja felfogni, amit mondasz.
2013. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, jó... Inkább megyek és kiolvasok öt Danielle Steel könyvet!
2013. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha te hisztisen reagálsz, akkor mit vársz? Nem vitte magával? Akkor igen, normálisan kell megbeszélni, nem bedurcizni, mint egy ovis. Mit csinálj ilyenkor? Semmit. Megvárod, amikor legközelebb tudtok beszélni, és megmondod neki mégegyszer nyomatékosan, hogy vigye legközelebb magával. Ahogy te reagáltál, tökéletesen ugyanaz, mint ahogy ő lelépett skype-ról. Teljesen egyformán viselkedtek. Hiszti a köbön.

N29

2013. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
A párodat és téged is megtudlak érteni.Ha nemvitt telefont akkor ne idegeskedj,hagyd hogy nélküled is jólérezze magát.És az a legejobb ha egy olyan pillanatban,leültök és megbeszélitek a dolgokat,mond el az elvárásaidat és a gondolataid és teis halgasd meg az övéit.Igy fogjátok tudni hogy mire számitsatok és megszünnek a viták,csak úgy kell hozzáálni
2013. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

lehet, hogy vitte, lemerült, és ő beszélt volna veled, de te hisztiből elérhetetlen voltál. Elvárás, hogy parancsra vigyen telefont? kerti partira minek?

minek ott hívogatni???

2013. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én csak azt várom el tőle amit ő tőlem!
2013. jún. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!