Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolat után szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után szakítás, majd új kapcsolat?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy az új párotokat hasonlítgatjátok az exhez, hogy pl vele jobb volt, vagy vele jobban éreztétek magatokat? Esetleg fordítva, hogy az új ebben vagy abban jobb? Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. jún. 16. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten igen, de nem feltétlenül. ól érzem magam a mindig aktuálissal és ennyi. :)
2013. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Én másfél évig voltam együtt az előző barátommal, szakítás után 2hónappal már összejöttem mással.. eszembe jutott, hogy az előző barátom jobban csókolt, többször meg tudott nevettetni, és voltak szavak amikre tudtam mit fog válaszolni és az uj páromtól is azt vártam... Azóta vele is szakítottunk pontosan emiatt.
2013. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hasonlítgattam. Új fejezet új kapcsolat új pasi.
2013. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutott összehasonlitani. Minek?? Két különböző ember!

Én speciel pont annak örültem, hogy SEMMI nem volt benne meg az exemtől. Hála a jó égnek teljesen más volt!

2013. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát mi is úgy jöttünk össze a párommal másfél éve, hogy előtte egy héttel lépett ki egy két éves kapcsolatból. Aggódtam is egy kicsit, hogy majd hasonlítgatva leszek, de saját bevallása szerint lezárta azt a kapcsolatot, két külön ember vagyunk, nem akar minket hasonlítgatni. Azért időközben mesélt sokat a lányról, és rájöttem, hogy bármiben is állítana párba minket, én lennék a nyertes :D


23/L

2013. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem akarva akaratlanul vannak olyan helyzetek, amikor 1 pillanatra azért mégis felmerül, hogy na vele ez volt vele az. Nem tudatos hasonlítás, csak beugrik vmi kapcsán.
2013. jún. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!