Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, vele van baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molok94 kérdése:

Mit kéne tennem, vele van baj vagy velem?

Figyelt kérdés

A barátnőm rászokott a cigire. Én mondtam neki, hogy ez engem rettentően zavar. Sokat veszekedtünk már ezért, kitaláltuk, hogy kevesebbet fog cigizni. (Néha 1-2 szálat, és azért ez mert máshogy nem ment bele.) Ezt ő ezen a pénteken megszegte, és csodálkozott, hogy hisztiztem érte. Én tényleg csak azért féltem, mert nem akarom, hogy bármi baja legyen vagy elveszítsem. Szerinte ez csak a hisztim. Feltettem neki ezt a kérdést: cigi vagy én?

Azt írta rá, hogy nem mondhatom meg, hogy mit csináljon.

Most már ott tartunk, hogy flegmázik velem, azzal aki aki talán a legjobban szereti.

Mit kéne tennem? Nem szeretnék szakítani, de nem tudom hogy változik e. Lehet nekem kéne?



2013. jún. 16. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem szakíts vele, a vak is látja, hogy neki fontosabb a cigi mint a barátnője.
2013. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Úristen ember... hagyd már h cigizik e vagy sem :S téged csak azért zavar mert félsz h beteg lesz tőle... sztem ez egy értelmetlen hiszti volt... meg h cigi vagy én... xD stipi-stopi még nem volt? :S meg h most pénteken megszegte mi az 3 szálat szívott ? xD az én barátom se cigizik őt is zavarja ha szívom a cigit... de nem szabályoz be :)
2013. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 levis56 válasza:
100%
Egy kapcsolat kompromisszumok sorozata.A keleti filózófia azt mondja hasonló esetekre,ha nem tudsz valamit vagy valakit meg változtani és nem vagy képes alkalmazkodni állj tovább.Magadnak feltetted a kérdést,úgy szeretem ahogy van,önzetlenül és így kell nekem vagy csak uralkodni akarsz valakin mert úgy érzed a te nőd?Senki sem a te tulajdonod tanácsot adhatsz neki de ne zsarold mert elrontasz mindent és csak saját önzőséged bizonyítod.
2013. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én elhiszem hogy téged zavar, megértelek

egy ismerősöm füvezik, senki nem tud rá hatni..

ő már a kapcsolatai elején megmondja, hogy vagy így fogadja őt el a másik vagy sehogy

ilyen nem létezik, hogy a cigit/füvet jobban szereti a társad mind téged, ez nem így van, ez egy szenvedély

attól még téged is szeret, ha téged ez nagyon zavar akkor szakítsatok, a kérdés az hogy szereted-e annyira hogy elfogadod, hogy árt magának..

2013. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én az ilyen "cigi vagy én" típusú kérdéseket nagyon gyerekesnek, és inkorrektnek tartom. Mi közöd hozzá, hogy cigizik e vagy nem? Rendben, hogy a barátnőd, de attól még nem mondhatod meg neki, hogy mit csináljon.
2013. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2013. jún. 16. 09:09
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez miatt butaság szakítani. ha még alkoholista lenne megérteném. az, hogy ő cigizik az az ő dolga. te meg gondolom nem vagy a férje hogy megmond neki mit csináljon.
2013. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem házasodjatok össze.
2013. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hallgattasd meg vele ezt:

[link]

2013. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
SZAKíTS VELE ! És mondd meg neki, hogy ha a cigi fontosabb volt akkor sajnálom, de ezt kellett tennem... és 90% hogy azt fogja írni, hogy leszokik... akkor van értelme folytatni, de ha annyit ír, hogy jólvan, te meg nem tudsz elfogadni úgy ahogy vagyok ... akkor semmi értelme folytatni. végigcsináltam ezt énis még 2 éve barátommal aztán inkább énis rászoktam...
2013. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!