Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar szakítani ha szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar szakítani ha szeret?

Figyelt kérdés

azt mondja a barátom,hogy ő rossz ember,rossz élettel,é csak egyre mélyebbre süllyed,és nem akar ebbe belerángatni engem is, mert szeret


miért? Higgyem eggyáltalán? Én tényleg nagyon szeretem őt,mivel tudnám lebeszélni,hisz még van remény,ha tényleg szeret


21/l



2013. jún. 13. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ez a "nálam jobbat érdemelsz" sablon duma kibővített változatának tűnik. Bocsi. Ha nem akarja már a kapcsolatot, nem fogod tudni rábeszélni. Ez nem megy kötelezően.
2013. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
igen, ez a "te jobbat érdemelsz" duma.. hagyd a csába
2013. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

érzelmileg nem érett

én is ugyan ezt éltem át,vége lett,azóta mindketten szenvedünk és csak mélyebbre süllyed azt meg nem engedi hogy segítsek

2013. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos, hogy ez csak a "jobbat érdemelsz duma", ez a barátod személyiségétől függ.
2013. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

alapvetően depresszív és önmarcangoló típus

és úgy érzem,hogy tényleg szeret,

meg ez már húzódik egy ideje,van mikor azt mondja,hogy ő túl gyenge a szakításhoz,döntsék én,ha tényleg annyira akarná,akkor már kimondta volna véglegesen,nem?

2013. jún. 13. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy önsajnálós nyomi lehet. Olyan "Rendes ember én már nem leszek...Anyám mondj el értem egy imát!" féle.

Vagy csak le akar koptatni.

A srác nem felnőtt. Nem vállal felelősséget magáért. Mert ha megtenné akkor tudná hogy amit tesz az az ő választása.


(A higgyem az hosszú "gy" de az egyáltalán az rövid.)


30F

2013. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem is volt egy hasonló esetem. Depresszív hangulatú csaj, egyke és Szeret egyedül lenni, de amint találkoztunk maris felszabadultabb lett. Hasonlóképp a te esetedhez belekezdett ebbe a dumába és a végére oda kerültünk, hogy egyre érdekesebb érvékél próbált meggyőzni h o nem elég jó hozzam. A végen nem bírta és egy meg érdekesebb sztorival szakított(egy szép paradoxon volt benne). Azóta nem volt barátja, és tudtommal meg olyan sem aki csak egy kalandot akart volna tőle. Azt ajánlom, h várj egy kicsit, bátorítsad és ha nem megy akkor sajnálom de az én sorsomra jutottal. Remélem segítettem. 18/f
2013. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen és ennek mar egy éve.
2013. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!