Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Háború és szerelem, Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háború és szerelem, Hogy magyarázzam meg, hogy en itt leszek?

Figyelt kérdés

Totálisan elvagyok keseredve, sírni volna kedvem.... :(

A párommal tobb mint fel eve ismerjuk egymast, ritkan talalkozunk mert sokat utazik Szíriában harcol, voltam mar nala Torokben is. De egyszeruen en igy fogadtam el,mikor megismertem es ma annyira elkeseritett. Mert azt mondta hogy o lehet kint marad, nem azt jelenti hogy nem jon haza csak ritkan, ritkan beszelunk, de egy rossz szot nem szoltam ezzel kapcsolatba, elfogadtam. , igy fogadom el, és tényleg kivarom , hogy mikor tud jonni. De o ma azt mondta hogy nem akar kinozni, meg ilyen szavakkal illetett, ami alltal totalisan elkeseritett, .es most nagyon kivagyok. azt mondta nem tudja mikor lesz otthon, hogy szemelyesen is tudjunk beszelni es elbucsuzni.

De miert elbucsuzni?

vegre talaltam egy embert akit ugy szeretek ahogy van, ugy fogadom el ahogy van , es erre ilyet mond, nm hogy orulne hogy ilyen vagyok. Az elozo kapcsolataim is tavkapcsolatok voltak es tényleg nem szoktam mas utan menni.így ismertem meg, és a hivatásával együtt fogadom el, nem mondom hogy konnyu mert tenyleg feletem ot.egyszer sem fordult meg a fejemben hogy megcsalom őt valakivel, ahogy neki sem,ebben biztos vagyok,

hogy magyarazzzam meg neki hogy en jol vagyok, en megvarom ot barmikor is ha jonne. kerlek adjatok valami tanacsot


2013. jún. 16. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A párkapcsolati kérdések nem a családi kapcsolatokba valóak.
2013. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem is biztos hogy Ő ezt akarja folytatni, mivel harcol ő gondol arra is hogy te az ő halálát milyen traumaként élnéd meg, én személyesen ezért szeretnék elbúcsúzni vagy pedig ha szakítani akarnék. be kell vetned mindent hogy meggyőzd arról hogy te ottleszel neki bármi is történjen
2013. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!