Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elrontottam valamit?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, távkapcsolatban élünk és én teljesen bele vagyok esve. Az elején féltem ettől az egésztől, de megbeszéltük hogy minimum havonta látni fogjuk egymást, egyszer én utazom egyszer ő.

Ez nekem oké lenne, azonban már 3 hónapja nem találkoztunk , anyagi helyzet miatt. Ezt meg is értem de ott lenne a skype, hogy beszéljünk és lássuk egymást, viszont ő mindig talál kifogást, hogy miért ne.

Elég ingerült vagyok mostanában, rettentően hiányzik és ezt nem tudom kellőképpen kezelni, felfogni az érzéseimet, emiatt sokszor veszekszünk, persze mindig én kezdem, hozzávágom azt, hogy már nem is akar látni, már nem szeret, talán jobb lenne neki nélkülem. Ő azt mondja nem így van, mégis úgy érzem már nem vagyok fontos neki, nem becézget már, azt sem mondja szinte soha, hogy hiányzol...

Ez azért lehet mert sokszor nem tudok a legkedvesebb, önzetlenebb lenni? Mert a fejéhez vágom, hogy mindig csak a kifogásokat keresi, nem pedig a megoldást? Mit gondoltok?


Picit hosszúra sikeredett, elnézést kérek ezért.

18/L



2013. jún. 16. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nincs baj!
2013. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez csak a távolság miatt van. többet kéne taliznotok különben annyi a kapcsolatnak(már ha van még kapcsolat)
2013. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem rontottál el semmit. Semmi baj nincs veled.


18 éves vagy, annak az ideje lenne, hogy élj. Nem pedig, hogy egy olyan kapcsolatra áldozd az idődet, amelyben a másik fél nem képes arra, hogy feltolja skypra az orrát. Csoda, hogy 1 éve együtt vagy vele. Egy távkapcsolat nagyon ritkán végződik boldogan. Végül megfogod unni a sok várakozást és csak sajnálni fogod, hogy ennyi időt kidobtál az ablakon. Vagy pedig lehet, hogy hamarabb, ő találni fog a közelében egy másik csajt, téged pedig itt hagy összetörve. (Ha már nem tette meg) Szerinted megéri?

2013. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nem akarom elhagyni őt, szeretem. Kicsit kétségbe vagyok esve, igaz, de talán még lehet javítani valamit a helyzeten igaz?
2013. jún. 16. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért csinálja ezt, hogy ne legyen olyan nehéz neki. Ne félj!
2013. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérlek, aki küldte a privát üzenetet, írj még egyszer. Véletlenül félrenyomtam és a válasz helyett a törlésre kattintottam. Ne haragudj kicsit figyelmetlen vagyok mostanában.
2013. jún. 16. 19:31
 7/7 gixxerman ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetbe vagyok, csak nekem a csajom ilyen!

Olyan mint egy jégcsap! Nem erre vágyok! Én már 2 hete tervezem a szakítást! Talán holnap meglesz, pedig nagyon szeretem!

2013. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!