Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Eszméletlenül szerelmes vagyok. Soha nem éreztem még ilyet. Vele minden jó és szép. Viszont elmondhatatlanul féltékeny vagyok az exére. Sokáig voltak együtt, barátom nagyon szerette a lányt, de a lány kidobta, viszont most megbánta és sajnáltatja magát és mindig barátom tudtára adja valahogy, hogy szereti.

Ezek után persze már alapból se néznék jó szemmel a csajszira, de barátom gépén néha szórakozok és mindig a lány oldala jön fel a leggyakrabban látogatott oldalaknál.

Barátom mindig mondja, hogy ő már nem szereti a csajt, semmi okom féltékenynek lenni, de akárhányszor meghallom a nevét, vagy róla valamit, vagy esetleg meglátom meg tudnám fojtani. Plusz a legjobb barátnőm nagyon jóba van ezzel a bizonyos lánnyal és persze, hogy ő is mesél róla.

Mit kéne tennem? Nagyon sokat sírok e miatt. Ti mit tennétek?


2013. jún. 17. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Erősítsd meg az önbizalmadat, mert így el fogod magadtól üldözni a fiút. A féltékenység előbb-utóbb tönkreteszi a kapcsolatot.
2013. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!