Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik tényleg jobban szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg jobban szeretik a duci csajokat, akik jól főznek, akikkel lehet jókat enni, nem számolgatják a kalóriákat, és nem vigyáznak az alakjukra, mint egy vékony csajt, aki reform-és fittnesskonyha-hívő és rendszeresen sportol?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 05:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Enni szeretek, de a duci csajok nem jönnek be. Eszek én egyedül is ha úgy van szóval inkább legyen szálkás jól kinéző a barátnőm és együnk különböző étrendet :) (én sem vagyok duci csak jók a gének így nem hízok el :D )23/F
2013. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem a kajálás miatt szoktam csajt felszedni.
2013. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg semmi bajom a teltebb idomokkal... de az akkor nőiesen telt legyen, és ne igénytelenül kövér.

Azért pár dolgon úgy megakadt a szemem.

"akikkel lehet jókat enni" - nekem erről az ugrik be, hogy olyan csajról van szó, akinél túlságosan központi szerepet tölt be az étkezés.

"nem számolgatják a kalóriákat" - Nem szeretem az olyan lányokat, akik nem képesek egy normális ebédet kalóriahiszti nélkül megenni, vagy akik egy szelet csoki miatt is már pánikba esnek. Tényleg nem szeretem. De miért kell ezt kiemelni, hogy te nem számolod a kalóriákat? Nem akarlak megbántani, de általában azok szokták ezt így tételesen kiemelni, akik pont a másik végletbe tartoznak.

"nem vigyáznak az alakjukra" - Ez megint olyan dolog, hogy frászt tudok kapni az olyan lányoktól, akik éjjel-nappal azon hisztiznek, hogy "jaj mennyire kövér vagyok", meg egy szimpla étkezést nem bírnak ki nyavajgás nélkül, hogy mennyit árt az alakjuknak. Azokat sem bírom, akiknek már szinte státusszimbólum a kondizás. Na de azt se, aki csúnyán kifejezve b*szik az alakjára, és az se zavarja, ha már szinte gurul.

"reform- és fitnesskonyha-hívő" - Mi ezzel a baj?

"rendszeresen sportol" - Egyáltalán nem feltétel, hogy a csaj, akivel összejövök, sportoljon. Na de miért lenne ez hátrány?

2013. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem! Bocs de nem!

A főzést tekintve meg egyáltalán nem biztos hogy attól mert dagadt attól főzni is tud.

főzni én is tudok egyetlen egy lánynál sem érdekel h tud e főzni!

Szóval bocs de a sportosat szeretem.

2013. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Azért a folyton evő ducik meg a fitneszlédik között van átmenet. Aki pl. a lépcsőt választja lift helyett, nem gond, ha futni kell a busz után, de azért jöhet néha egy pizza vagy egy fagyi a pasival.
2013. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ja, és ha már ilyen kiemelőset játszunk, én az átmenetbe tartozom:) 29N
2013. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 ASOT ***** válasza:

Hát én elég sok lányt ismerek aki nem figyel oda arra, hogy mit eszik, és még is karcsú , vékonyabb. Annyi , hogy vagy biciklizni jár vagy pedig időnként úszni ennyi.


De bocs, de nem kellenek duci csajok.

2013. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Van azért a kettő közötti átmenet is.

A barátnőm pl a nőies kategóriába tartozik ( még ducinak sem mondható egyáltalán) rengeteget sportol és egészségesen eszik...persze néha napján szívinfarktus nélkül megeszik egy szelet pizzát vagy egy csokit.

Azt kifejezetten utálom ha egy lány állandóan azzal van elfoglalva,hogy számolja a kalóriákat még egy évente esedékes kertparti-n is, vagy ha eszik valami olyat ami nem éppen fitnes kaja egy hétig azt hallgatom ,hogy úristne nem kellett volna.

2013. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a duci nőket.

A vékony lányokat szeretem.Ők is szeretnek enni és tudnak is főzni.

Egy újabb legenda alé...

2013. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyszer mondta egy pasi, mikor pizzát ettünk, hogy nagyon szexi, ha egy nő jó ízűen eszik. Mondjuk én akkor elég vékony voltam, szóval lehet nem így gondolkozott volna, ha dagadt vagyok. A párom nem szereti amúgy a duci nőket, de azt sem szereti, ha állandóan a kalóriákat számolom.
2013. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!