Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik tényleg jobban szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg jobban szeretik a duci csajokat, akik jól főznek, akikkel lehet jókat enni, nem számolgatják a kalóriákat, és nem vigyáznak az alakjukra, mint egy vékony csajt, aki reform-és fittnesskonyha-hívő és rendszeresen sportol?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 05:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Meg lehet találni az egyensúlyt a kellemes étrend és a jó alak közt. Sőt, csak akkor csinálja igazán jól az ember, ha megtalálja. Nem értem, miért van összekötve a jó alak meg az, hogy koplal meg szenved a kaja miatt az ember.

Van egy titok, amit nem sokan tudnak, de örülnének neki: az izom, mint szövet, zabálja az energiát. Tehát ha valaki izmosabb, annak többet kell ennie, hogy fenn tudja tartani, ergo bele tud férni némi "csaló" kaja. Aki viszont csont és bőr izom nélkül, azon biza meglátszik. Nehezen, szenvedve, hisztivel rossz eredmény ahelyett, hogy izmosodna, tehát formásodna (mert az izmok adják a formát), nem kell mániákusan számolni a kaját, és még energikusabb is lenne. Itt a szuper megoldás, de valamiért mindenki fél tőle a hülye tévhitek miatt...


Ja, és szerintem nem kalóriát kell számolni, mert az önmagában kevés információ, hanem makrotápanyagot.

2013. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

" pörkölt lasagne gyros spagetti"


ezek alap kaják...

2013. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kinek mi tetszik és kinek mi az életstílusa. Azok a pasik, akik rendszeresen sportolnak és a refomkonyha hívei, valószínűbb, hogy inkább a hasonló típusú lányokkal jönnek ki jobban. Meg nem is mindenkinek ugyanaz az alkat tetszik. Van, akinek a kicsit husisabb, van, akinek a nagyon vékony, van, akinek a sportosabb, stb.
2013. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
ez a leghülyébb általánosítás, amit itt valaha olvastam:D
2013. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Emberek! Nem értitek miről van szó? Én reformkonyha-hívő vagyok, a pasim meg imádott enni. Fogyni is szerettem volna, de ő ellenezte. Amikor nem akartam vele szex után enni, akkor már leb*szott hogy nem igaz hogy nem lehet velem enni.( Este 10kor nem akartam púpos tállal enni). Ha meglátott egy fagyizót vagy egy cukit, könyörgött hogy mennyünk már be, meg nem igaz hogy nem fér bele( nem eszem édességet amúgy sem..nem szeretem)

Ha kajáltunk, és én mondjunk salátát ettem, vagy natúr húst zöldségekkel akkor már elkezdett "hisztizni" hogy miért eszem nyúltápot. Direkt kolbásszal, szalonnával akart etetni. ha nem ettem meg mindent ami a tányéromon volt, akárhol voltunk(rokonok, barátok) beszólt nekem.

Mondom ő azt akarta hogy egyek "rendesen" az Ő mércéjével mérve. azok a lányok akik neki tetszettek ( ismerem őket látásból) mind egy picit nagyobb darabok voltak.

2013. jún. 18. 05:45
 26/27 A kérdező kommentje:
Ráadásul piszkált a szüleim előtt, hogyha ettünk, hogy csoda történt mert végre lát enni:S
2013. jún. 18. 05:46
 27/27 anonim ***** válasza:
de hogy jönnek ide a PASIK? itt az exedről van szó, aki elég...betegesnek tűnik nekem, már bocsi:D szoktál nézni lifenetwork-öt? ott megy néha egy műsor, olyan férfiakról, akiknek az a szenvedélyük, hogy felhízlalják a barátnőjüket. etetőknek hívják őket. na az exed tökre rájuk emlékeztet:D
2013. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!