Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntsek? Bocsássak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek? Bocsássak meg vagy lapát?

Figyelt kérdés

A barátomat immáron sokadjára rajta kaptam, h más csajoknak irogat.... tudom, nem szép dolog kutakodni, de mostmár rájöttem miért titkolja és sumákolja el előlem a levelezéseit.

A csajszi képeket küldött magáról, illetve a barátom megkérdezte, h nem menne-e át hozzá, üres a lakás és hogy legyen valami.....

Aztán persze letagadta, hogy ő csak engem szeret stb.. és h nem csalt volna meg.... Amúgy 3éve vagyunk együtt :/

Mit tegyek? Köszönöm előre is a válaszokat.


2013. jún. 17. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ide már a lapát kevés. Itt már csak a csákány segíthet:D
2013. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
jesszus.. :o :/ hagyd ott... foleg ha ez mar nem az elso eset!
2013. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó édesem, ez az egyik legrosszabb helyzet.:\ Sajnos, bármennyire is szereted, nem hiszem hogy jövője lenne már ennek a kapcsolatnak. Hiszen gondolj csak bele, állandóan agyalni akarsz hogy mikor nincs veled, épp kivel mit csinál? Hogy valóban oda ment-e ahova mondta? Szerintem ezt te sem akarod! :| Ülj le vele, és beszéljetek. Maximum amit tehetsz, megmondod neki vagy Te, vagy a többi kis nőcike, viszont ha azt mondjta Te, akkor hagyjon fel ezekkel a mániákusságaival, hogy csajozik meg stb.. Mert én ezt már annak nevezném.. És akkor bizonyítsa be neked, hogy szeret. Ha pedig nem látod a javulást 1-2 héten belül, akkor tudod mit kell tenned. :\ Sok szerencsét nektek!
2013. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"A csajszi képeket küldött magáról, illetve a barátom megkérdezte, h nem menne-e át hozzá, üres a lakás és hogy legyen valami.....

Aztán persze letagadta, hogy ő csak engem szeret stb"


Egyértelmű hagyd ott.

2013. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Es te meg hiszel a tundermesekben?


Te vagy a ferfiak alma. Aki mellett mindent meglehet tenni.

2013. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

Megmondtam neki, azt mondta bizonyítani fog, de nekem annyira elegem van már ebből, hogy kutatgassak utána mindig :( viszont sajnos nagyon szeretem :(

De annyira rossz volt elolvasni, meg ilyeneket írt a barátom, hogy de mi csak barátok vagyunk... erre a csak de még milyen jó barátok :S ááhh...tönkre megyek ebbe :(

2013. jún. 17. 12:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség van:


1. Elfogadod, hogy a barátod más nőkkel is kacérkodik. Ezzel együtt szereted és éled tovább az életed vele.

2. Nem tudod ezzel a tulajdonságával elfogadni őt, keresel mást.


Szerintem te is érzed, hogy melyik a helyes....

2013. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez undorító, én már a legelső után otthagynám a francba, fuj.
2013. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy hová valósi vagy?
2013. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
úgy akarod leélni az életed, hogy minden adódó alkalomnál elcsened a telefonját, hogy átnézd az üzeneteit, hívásait? nem? akkor tudod a választ.
2013. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!