Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntsek? Bocsássak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek? Bocsássak meg vagy lapát?

Figyelt kérdés

A barátomat immáron sokadjára rajta kaptam, h más csajoknak irogat.... tudom, nem szép dolog kutakodni, de mostmár rájöttem miért titkolja és sumákolja el előlem a levelezéseit.

A csajszi képeket küldött magáról, illetve a barátom megkérdezte, h nem menne-e át hozzá, üres a lakás és hogy legyen valami.....

Aztán persze letagadta, hogy ő csak engem szeret stb.. és h nem csalt volna meg.... Amúgy 3éve vagyunk együtt :/

Mit tegyek? Köszönöm előre is a válaszokat.


2013. jún. 17. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lapát...mondjuk egy szívlapát az arca közepébe:)

Csajszi,legyen már egy kis tartásod és dobd a francba...

2013. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
lapát, de nem akárhogyan.. szívlapáttal fejbevágni
2013. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát én elsőnek is tökön rúgnám.. Aztán lapát :D

"h nem menne-e át hozzá, üres a lakás és hogy legyen valami....." Szerinted mi az a valami? Mosogatás?

Ezek után elhiszed, hogy nem csalt meg/nem csalna meg? Akkor te nagyon naiv vagy.

2013. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyértelműen fojton meg csal. Ha ő hivja át magához a csajt aakor biztos hogy másokal is megcsinálta ezt .

egy dolog ha kibeszél vagy felvete az ország őszes kúrváját a facebook ra aor lehet hogy azt szégeli . De ő hivja át a csajt ő keres más partnereket nem lesz soha hűséges.

De azért mond neki hogy a telefonokon is van lekódólsi lehetőség éljen vele.

2013. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
lapát, ha nem akarsz tovább ilyeneket olvasgatni és rettegni minden percben, hogy mit csinál
2013. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!