Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Bocsássak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Bocsássak meg neki? Vagy ne?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapot jártam egy fiúval.Először minden csodálatos volt.Mindenhová együtt mentünk,és imádtuk egymást.Aztán elég hamar jöttek a problémák...

Volt hogy mindenkinek köszönt,csak nekem nem.Aztán kis idő elteltével,jött ölelgetni. :-/ Volt hogy órákig úgy álltunk egymás mellett,hogy én a falat támasztottam,ő meg zenét hallgatott a fülesével,vagy háttal állva beszélgetett valakivel.lEzek után mindig szakítottam vele.Veszekedtünk.Idiótának neveztem,ő meg eszetlennek nevezett.Leöntött vízzel,azt mondta ne hisztizzek.Amikor szakítani akartam vele,azt mondta rajta tegyem meg.Aztán láttam folytak a könnyei.És utána jött a millió hívás,sms,hogy szeret,és ne haragudjak.Aztán az anyja is írkált nekem,hogy szeressem a fiát,mert imád....

3 napja nem beszéltünk,azóta szakítottam vele.Azóta majdnem mindennap hívott,írt.De nem vettem fel.Sőt! Még faceről is letiltottam...

Nos? Ti mit tennétek? Hiányzik,de már nem akarok csalódni.Már 5-ször kapott új esélyt.És már unom,de szeretem... :-(


2012. dec. 25. 01:26
 1/10 A kérdező kommentje:
18/L
2012. dec. 25. 01:29
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki,hogy vagy megembereli magát és végre emberszámba vesz,vagy elfelejthet téged.Talán észbe kap.

Bár,ha ötször kapott esélyt,akkor nem hiszem,hogy még egyet megérdemelne.

2012. dec. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna!
2012. dec. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha bevonta anyut is,akkor tényleg oda van a gyerek.

meg most,hogy ilyen szinten bekeményítettél,valszeg össze is kapja magát ezek után.

szerintem ez kellet neki,hogy belássa,hogy elköteleződni nem feltétlenül rabság.

határozatlan,félénk srác lehet,ha ennyire nem tud mit kezdeni a helyzetekkel,amit megspékel olyasmivel amivel dominálni akar.

megbocsájthatsz neki,de csak akkor ha utána te meg nem mész át ilyen megtorló,feltételeket szabó főirányítóba.

2012. dec. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mint idosebb no mondom ezt, egyet tanulj meg. A ferfiak egy, azaz egy eselyt erdemelnek. Ha abbol nem tanulnak, akkor nem fognak sose, csak igergetnek.

Tegy magadnak egy szivesseget es hagyd ott a fenebe.

Kell ez neked? Es nem tudom, hogy ki mondta, de mindenki olyan partnerre talal, amilyet hisz, hogy erdemel.

2012. dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4es válaszolót támogatom!
2012. dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Talán, mondom talán még egy iciripiciri esélyt megérdemel.

De azért megemlítem, hogy én is mindig leöntöm vízzel a hisztiző lányokat :D

2012. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Egy Srác Asszem ***** válasza:

az az 5 előző szakítás is hasonló volt ? (könnyes szemes könyörgős, anyuhívós, hívogatós?) mert ha igen akkor hagyd a srácot

de ha ez az 1. igazi szakításotok akkor szerintem megérdemel 1 esélyt

2012. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A többi szakításunknál is ájuldozott,meg hisztizett...Szóval... :-(
2012. dec. 27. 00:58
 10/10 anonim válasza:
Hát igen.Gimis koromban nekem is volt egy ilyen kapcsolatom,ami 3 évig tartott,azaz igazi se veled se nélküled.Sok sebet szereztem abben a kapcsolatban,és nagyon nehéz volt kimászni belőle.Még most is eszembe jut,majdnem 30 évesen.Vigyázz a lelkedre,ne maradj bennt sokáig egy nem működő kapcsolatban.
2012. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!