Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tudjak csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudjak csinálni, ha a párom nem próbál vigasztalni, inkább ő is felhúzza az orrát? :/

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny lettem mostanában, felgyűlt minden probléma, és már nem tudtam magamban tartani, előtört előtte a sírás, és legszívesebben egész nap csak öleltem volna szorosan. Ő viszont nem értette meg miért lettem ilyen, hisz mindig vidám lány voltam,és egy cseppet sem próbált megvigasztalni.

Délután telón is alig szólt, aztmondta nem érti a mai jelenetet, és hogy én nem is törődök vele,nincs kedvem hozzá. Megsértődött...amitől most még jobban érzem magam. Ráadásul már akkor is a rosszullét kerülget, ha arra gondolok,hogy másfél hónapig nem látjuk majd egymást.

Szerintetek jogosan húzta fel az orrát? Nagyon hiányzott volna, hogy vigasztaljon, még csak szavak nélkül is, hozzábújni, mert egyszerűen nem akartam többet beszélni a gondokról. Ti ezt nem értenétek meg? Én lennék túl hisztis, és önző, mert 'nem foglalkozom vele'?

:(

18L


2013. jún. 17. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogyan értessem meg vele?:/
2013. jún. 17. 20:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, igen - a klimax...

Ja, most látom, hogy csak 18, akkor viszont a másik.

2013. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
? örülnék, ha valaki tudna használható választ is adni:/
2013. jún. 17. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én párom ilyenkor azt szokta mondani: "Nem megsértődni kell, hanem szólni, hogy mit szeretnél!"

Az a baj, hogy mi nők általában elvárjuk, hogy a férfiak kitalálják a gondolatainkat és ha nem így történik, akkor nem szólunk semmit, csak duzzogunk. Ezt nevezik ők hisztinek és nem értik a dolgot, ahogyan most a párod sem érti, joggal.

Beszélni kell, mindig beszélni! Mondd meg neki, hogy mást vártál volna tőle!

2013. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!