Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dejong kérdése:

Két éve vagyok együtt a barátnőmmel, nagyon szeretjük egymást, mondta hogy aludjak ott náluk, de szuleim ellenzik, miért?

Figyelt kérdés
Nagyon örültem,hogy lesz belőle valami,ma mondtam szüleimnek,de csak veszekedés lett belőle szokásszerűen.Nagyon rendes lány,csendes,visszahúzódó,miért ellenezhetik? azt mondták mert ők a szüleim,és csak hat km re lakunk egymástól,minek aludnjak ott? Mondtam mert már régóta együtt vagyunk,és idejel enne már....Azthittem azt mondják hogy jólvan fiam,csak viselkedj jól
2013. jún. 19. 18:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok az,egyáltaán:) csak ismerem az anyámat,képes odajönni hozzájuk és hisztit csapni...nagyot...ez nem hiányzik,főleg a barátnőm és az ő szülei előtt
2013. jún. 19. 19:16
 12/14 anonim ***** válasza:
úristen én komolyan sajnállak, mind sajnálunk hogy ilyen beteg anyád van, de apád is egy irigy kutya :D sztem szemet vetett már a kis barátnődre párszor, és baxxa a csőrét hogy te dugod :D
2013. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nyugodtan menj, max többet nen engedik be anyád a barátnődék házába
2013. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:) köszönöm azér...nem,egyszerű helyzet,m=gis bonyolulttá teszik.csak annyit kellett volna mondaniuk hogy örülünk hogy van egy aranyos és rendes barátnőd akivel már két éve együtt vagy,menj és viselkedj jól...ehelyett ez a maradi és rossz viselkedés...
2013. jún. 19. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!