Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy valaki több évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy valaki több évig egy partnerrel hogy semmit nem érez iránta?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt hogy valaki évekig 2-3 évig együtt van valakivel és nem érez iránta semmit. Nincs anyagi függőség sem a kapcsolatban. Lehet ilyen?
2013. jún. 19. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszoló vagyok.. Voltak jelek, csak én voltam vak.. Például sosem került szóba a közös jövő, illetve mikor szóba került szakítás lett a vége.. Nem tervezett velem.. Nem titkolt ugyan, de nem is dicsekedett velem társaságban.. ha az emberek nem tudták volna, hogy együtt vagyunk nem is hitték volna el.. Olyan voltam mint egy táska, vitt magával minden hová, de igazából csak voltam mellette.. Az ajándékok az évek során személytelenek voltak.. Igazából olyanok voltunk, mint valami lakótársak testi kapcsolattal kiegészítve.. A fura, hogy az viszont jól működött közöttünk.. Sajnos nem tudom elmagyarázni..
2013. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 10es.

Kilences vagyok :)


19 éves és lány vagyok. Nem engedhetem meg, hogy szerelmes legyek. Legalábbis Belé, nem.

Ha fiú vagy megérted; ha nem, akkor egy még létező őszinte férfi. Ha lány vagy, akkor soha ne legyenek olyan tapasztalataid, mint nekem.


Good luck

2013. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom. Igazából nekem csak a szexről szólt. Ő kicsit komolyabban vette a dolgokat, ezért is vetettem véget neki. Az elején tisztáztam a szándékaimat (főleg szexkapcsolat, de semmiképp sem hosszú évekig tartó lángoló szerelemre épülő kapcsolat), de ő úgy gondolta, hogy mi majd összeházasodunk. Utána kerestem mást, aki hasonlóan gondolkodott, mint én. Az egyéjszakás kalandoknak nem vagyok híve, nem az én világom, szexre viszont szükségem volt. Ekkoriban főiskolás voltam, semmi kedvem nem volt komoly kapcsolathoz, meg tervezgetni a nagy jövőt, először munkát akartam, pénzt, utazni, stb. Na meg szexet, de hát ehhez ugye kellett valaki. Végülis olyasmi volt mint egy rendes kapcsolat, eljártunk programokra, vacsorázni, ide-oda, cask sosem vallottunk egymásnak szerelmet és nem költöztünk össze, bár sok éjszakát töltöttünk a másik lakásán. Szóval ezek - részemről - csak a szexről szóltak és arról, hogy legyen kivel elütni a felesleges időmet. Persze sokat találkoztam a barátokkal is, na meg néha tanulni is kellett, alkalmi melóim is voltak, de azért volt pár lyukas órám főleg éjszakánként... Szerintem ezzel semmi gond nincs, amíg a másik fél részéről el nem indul valami komolyabb, mint ahogy nálunk is történt. Ott le kell gyorsan zárni. Anyagilag sose függöttem egyik partneremtől sem. Ma már 30 éves vagyok és házas. Szóval nekem is voltak ilyen gondolataim, hogy házasság, gyerek, komoly kapcsolat, stb., csak nem 18-23 évesen.
2013. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

kedves 9-es

10-es vagyok és 19 éves és fiú, és továbbra sem értem a problémádat, de szerintem nem fair, de hát ha neked úgy jó akkor csináld, minden jót! :)

2013. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!