Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így zárta le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így zárta le a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nem voltunk éppen együtt, de szikrázott köztünk a levegő. Elhívott találkozni a lány. Eltöltöttünk vagy 4 órát együtt, tök jól éreztük magunkat. Egy tökéletes randinak is elment volna. Kiültünk egy parkba, beszélgettünk, hozzám bújt. Majd a végén közölte, hogy zárjuk le ezt köztünk.
2013. jún. 19. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valami nem történt közben, amitől kiábrándult?
2013. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem. Elmondta, hogy nagyon jól érezte magát.

Igaz, hogy barátja van.

2013. jún. 19. 20:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor a barátját választotta,rájött,hogy a vonzalom kevés.Fogadd el a döntését.
2013. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg az nem normális, hogy elmegy veled, hozzád bújik stb. Nem tudom, mit szólt ehhez a barátja, gondolom, nem tud róla. Egy kis ego-erősítőnek használt.
2013. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy a párjával éppen nem túl jó a kapcsolatuk és kíváncsi volt arra hogy te milyen ember vagy. Lehet nem felelsz meg neki és csak barátként akar, de mivel tudja hogy tetszik neked ezért ezt sem akarja erőltetni nehogy bonyodalom legyen a végén hogy te félre értsd a dolgot.

Ha van barátja akkor tartsd tisztelete, mert ha bekavarsz azzal örökre elcseszheted, én már jártam így, baromi gáz volt.

2013. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De épp ez az. Miért kellett ehhez 4 órát eltölteni együtt? Nem lett volna egyszerűbb megbeszélni és 10 perc alatt lerendezni a dolgot és kihagyni a romantikus részt?
2013. jún. 19. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet megfogta a pöc.södet miközben nem figyeltél és nem talált elég nagynak. Amilyen sztorikat hallok itt simán elhinném, hogy ez történt.
2013. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Búcsúszex?
2013. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már a hülyeséget. Tudom azt is, hogy tetszem neki, egyrészt ő maga mondta, másrészt olyan szemekkel nézett rám végig, mint még senki.

Csak ha a barátját akarta választani már a randi előtt, akkor minek húzta több órásra? Baromira nem oké ez így nekem.

2013. jún. 19. 20:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi volt ez. Vond felelősségre persze nem kell halál komolyan.
2013. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!