Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami? Hogy gondolta ezt a kijelentést?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és beleszerettem egy férfiba, akinek sajnos van párja. Nem boldog vele teljesen, ezt látom, meg elég fura a csaj. Már elmondtam a srácnak, mit érzek, azt mondta, egyenlőre a barátságát tudja nyujtani, de azt biztos. Ez jelent valamit? Hogy egyszer még lehet valami köztünk? Nagyon rendes srác, nem hitegetett, meg semmi.
2009. okt. 12. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira rendes, mint ahogy mondod, tutira nem lesz közöttetek semmi, mert nem fogja megcsalni a párját. Ha meg mégis megcsalja, akkor bizony félreismerted, mert annyira már nem is rendes. A rendes pasasok ugyanis nem csalogatnak.
2009. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

igen jelent valamit. azt jelenti, hogy legyetek barátok, ő feltesz téged a polcra, hogyha a párjával szakít, akkor majd te jó leszel. kár volt elmondanod neki az érzéseidet, mert így nyeregben érezheti magát, míg te egyfolytában rá vágysz, ő boldogan él a párjával, aztán ha szakítanak tudni fogja hogy te vársz rá... megéri neked várni rá?

23/F

2009. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet, ő csak játszik veled!

próbáld elfelejteni, mielőt csúnyán kihasznál:-(

2009. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy ő nem szeretett beléd.
2009. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ettől félek én is, hogy ha szakít a párjával, akkor utána már mást akar. De annyi eszem van, hogy nem fogok rögtön a karjaiba rohanni. Várni fogok. Ha elég kitartó lesz és érezni fogom, hogy nem csak kihasználni akar, akkor esetleg...

De több barátja említette már, hogy ugymond zsarolja a barátnője, hogy ha otthagyja, mit fog csinálni.

A srác ugy mondta, hogy nem tudja otthagyni a barátnőjét. Ugy hangzott, hogy valami oka van, nem pont azért, mert szerelmes belé. Meg látom, mikor együtt vannak, hogy olyan szomorú, de ha nincs ott, akkor jó kedve van, hülyéskedünk. Meg a társasága se szereti a csajt, mert mindig savanyú képet vág mindenhez.

2009. okt. 12. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 14:13



miből következtetsz arra, hogy mást akar?


szerintem őszintén megmondta, hogy nem akar tőled semmit.


ha az ember szerelmes, akkor hajlamos szubjektív olyan dolgokat magyarázni a dolgokba, ami a másik oldaláról teljesen másképp néz ki.

2009. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jajj ez a sok szánni való szegény pasi, akit zsarol a barátnője. Komolyan, Te ezt elhiszed? Semmi nem lesz belőletek, legfeljebb tartalékjátékos lehetsz.
2009. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem kellene átértelmezni a szavait, csak probáltam reménykedni... Igaza van mindenkinek, aki válaszolt és köszönöm. Talán ez most felnyitotta szememet.
2009. okt. 12. 14:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag nem mondott semmit. Egy semleges szöveg volt az egész. Ne kombinálj...

Lehet hogy olyanra vágysz amit sosem kaphatsz meg...

Jakomo 25F

2009. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem neked is bizonyára rosszul esne, ha Te lennél annak a csajnak a helyében.Na erre gondolj és soha ne foglalkozz olyannal akinek van párja.
2009. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!