Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves lányként korai egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lányként korai egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy fiúval. Előtte már voltak fiúk akik tetszettek,azokhoz mindig én közeledtem.de nem nagyon lett belőlük semmi. most viszont ebben az esetben ő közeledik és nem én. ha összejönnénk mit gondolnának rólam?
2013. jún. 20. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Most a mi engedélyünk kell neked? :)
2013. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom ;)
2013. jún. 20. 09:28
 13/18 anonim ***** válasza:
Fiam , ha ennyi eszed van(kommentekből ahogy lejött) akkor menj s tanulj.Nem kell neked még pasi!
2013. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mert manapság arról vesznek példát az emberek,hogy ennek a korosztálynak nem lehet normális kapcsolata. Mert mindenki egyforma.minden esetben kicsi még egy kapcsolathoz egy 13 éves.vagy is nem kicsi csak akik túl vannak egy hónapban 5 pasin azokról van példa véve.
2013. jún. 20. 09:36
 15/18 anonim ***** válasza:

Robert Burns válasza:

*

Polly Stewart, te édes!

Polly Stewart, te drága!

tavaszi rétnek sem fakad

fele oly szép virága!

Szirom virul, szirom lehull,

nem tartós semmi abban,

de dal fakad, s ifju marad

Polly Stewart a dalban.


Ki rádhajol majd s átkarol,

legyen hű, tiszta szíve,

jól mérje fel: a mennyre lel

Polly Stewart íme!

Polly Stewart, te drága!

tavaszi rétnek sem fakad

fele oly szép virága!


(Weöres Sándor fordítása)


*


Kicsi lány még a kedvesem,

kicsi lány még a kedvesem,

esztendőre majd nem leszen

felényire se szemtelen.

Bánom, hogy ráakadtam, ó,

bánom, hogy ráakadtam, ó

akié lesz, ne mondja, hogy

megkérte, mondja: vette, ó!


(Nemes Nagy Ágnes fordítása)

2013. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekesnek tűnsz, de nem tudlak visszatartani. Annak örülök, hogy az én lányommal ezt meg tudom beszélni. Miért nem beszélsz te is anyukáddal?
2013. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed szeretsz valakit, és fordítva is így van, akkor hajrá! nincs is szebb dolog a tini/gyerekszerelemnél...nekem ez sajna kimaradt, és hiányzik is az életemből, viszont ha eljön az igazi, az majd kitölti az űrt a szívemben


21L

2013. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Neked személy szerint úgy gondolom,még nagyon korai lenne. Nincs még olyan felfogásod,önálló gondolataid(stb). Maximum az férne bele,hogy együtt mentek kirándulni,szórakozni,kézen fogva sétálnátok. Ezzel csak az a baj,hogy a mai fiúknak ez nem elég.Pettingre,majd pedig szexre akarna rávenni,valószínűleg sikerrel... Én azt mondom várnod kéne ezzel,inkább barátnőzz,olvass és hasonlók.
2013. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!