Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van pár férfi logika amit meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pár férfi logika amit meg kellene beszélni. Pasizzon vagy ne pasizzon a nő? Szabad vagy nem szabad?

Figyelt kérdés

A nő ne pasizzon ne menjen bele 1 éjszakás kalandba mert különben ribanc.

Ellentmondása:

Miért nem találok olyan nőt aki benne lenne 1 éjszakás kalandba?


Szabad vagy nem szabad?


Nem tetszik az olyan nő aki túl rámenős, kezdeményező, szeretek udvarolni, harcolni a prédáért mert a férfi jutalma a nő.

Ellentmondás:

Az egyenjogúságot bírják mondani a nők de kezdeményezni bezzeg nem akarnak, elvárják hogy a férfi lépjen!


Most akkor kezdeményezzenek a nők, vagy ne kezdeményezzenek?



2013. jún. 21. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Korán van még az emberek összeugrasztásához, kérlek várj délután háromig.
2013. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem,nem szabad.

Legalábbis,ha egy csaj velem akar lenni,akkor életében 1 ilyenben sem szabadott részt vennie,se 3as szexben,se csajjal semmiben.De másoknál nem tudom hogy van...

2013. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az összes mondat, amit itt felsoroltál példának nem férfiaktól, hanem kis kukiktól származik. Nehogy ilyen hülyeségeket komolyan vegyél.
2013. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem kezdeményezhet a nő is finoman, nincs abban semmi. Volt már olyan, hogy egy olyan nő kezdeményezett nálam aki már régóta kinézett magának, de nekem fel sem tűnt, hogy tetszem neki. Persze, félreértés ne essék nem arról van szó, hogy a szerepek felcserélődnek és a nő fog udvarolni egy faszinak, egyszerűen ott ő tette meg az első lépést, de utána már átvettem az irányítást! :)

26F

2013. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem finom jelekkel, egy-egy apróbb közeledéssel nyugodtan kezdeményezhet a nő is, semmi baj nincs azzal. Csak annyi kell, hogy jelezze, van esélyem nála, akkor már a többi az én dolgom lesz. :)

A másik kérdés pedig úgy gondolom, ma már közel sem olyan probléma. Ha elég érett mindkét fél, akkor ebből nem lehet probléma. Pl. nekem is van több olyan lánybarátom, akiktől egy idő után óvatosan megkérdeztem és ők teljesen nyíltan beszéltek róla. Igaz, hogy jelen esetben nem volt ugyebár tétje a dolognak. De ugyanezt gondolom párkapcsolatban is; ha már olyan a viszonyuk, hogy mernek mélyebb témákról is beszélni, akkor nyugodtan elmondhatja, még imponálna is nekem, hogy ilyen kényesebb témáról is beszámolt. Szerintem semmi baj nincs ezzel, jól tudom, hogy a nők is csak emberből vannak! :)

2013. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fején találtad a szöget, de ez nem férfi logika, hanem különböző felfogások, mivel az emberek, így a hozzáállásuk sem egyformák. Nyilván vannak emberek, akik egyszerre szajkózzák az egymásnak ellentmondó véleményeket, de velük meg kár foglalkozni.


Tulajdonképpen ha belegondolsz, megéri neked férfiak véleménye alapján élni az életed? Élj a saját értékrended alapján, és csak olyat cselekedj, amit nem bánsz meg, amit fel tudsz vállalni. Találj magad köré olyan embereket, akik legalábbis tolerálják a döntéseidet, a többit meg szard le magasról.


27f

2013. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem logika, hanem különböző embertípusok véleménye különböző élethelyzetekről.


Vannak férfiak, akik éhezik az elismerést, vagy nagyon félénkek. Velük nem tudsz másképp összejönni, mint úgy, hogy megteszel jó pár lépést helyettük. (Itt ne arra gondolj, hogy elhívod randira, hanem szimplán beszélgető viszonyba kerülsz vele.)


És vannak férfiak akik jobban szeretnek vadászni, meghódítani, megküzdeni egy nőért.


Ez a két típus jól megkülönböztethető, mert előbbi társaságban sem kezdeményező típus, míg utóbbi szeret a középpontban lenni.

2013. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdeményezhet, de normálisan, nem rámenősen, pl. beszélgessen, ismerkedjen és ne úgy, hogy benyúl a srác gatyájába egyből.

Ezt miért ne lehetne, ettól még senki nem lesz r*banc.

2013. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!