Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, a barátom el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a barátom el akar venni egy év után, kicsit ideges vagyok, mi legyen? L21

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt,és azt mondta,nem bánná,ha egy éven belül elvehetne.Kicsit megijedtem,mit tegyek most?Mit mondok amikor esetleg tényleg elém áll a gyűrűvel?

Ha nemet mondok,örökre elveszítem,pedig nagyon rendes és komoly ember,és jól is keres.

De én még egyetemre járok,nincs fizetésem,és elég fiatal vagyok,nem tudom,hogy tálalhatnám ezt a szüleimnek.Mit tegyek most?



2013. jún. 21. 11:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
34 éves
2013. jún. 21. 14:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor érthető hogy ö komolyat akar, és az is hoyg Te nem. na látod itt van a válasz arra hogy miért is nem jó a nagy korkülönbség? Hát ezért..... Amikor te megszülettél ö már kezdett felnőni, már nézte a csajokat, maszturbált stb.... Ha igy beelgondolsz rögtön rájön az ember hogy jéé tényleg....
2013. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
én is szeretem őt,és komoly kapcsolatot szeretnék, a korosztályom sosem érdekelt.Azt hiszem megbeszélem vele,hogy lehet eljegyzés,de az esküvővel még várnék úgy két évet,ez lesz a legjobb megoldás.
2013. jún. 21. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!