Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok, ti mikor vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, ti mikor vagytok féltékenyek? Miket szoktatok olyankor csinálni? Szoktatok kutatni a párotok után? Telefonjába belenéztek, stb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 12:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Néha féltékeny vagyok és belenézek a facebookjába és van hogy találok is benne ezt azt. Ja, és az utcán is szokott másokat bámulni a pasim és az exeit is nehezen birtam lerázatni vele. Egyre többet gondolok a szakitásra...
2013. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Féltékeny" max. akkor vagyok, ha eszembe jut, hogy más lányokkal is volt kapcsolata előttem, de ez inkább olyan érzés, hogy bár én lettem volna mindegyik lány :)

A jelenben egyikünk sem féltékeny, nincs rá okunk, plusz én szüleim példáján megtanultam, hogy a féltékenykedés nem vezet sehova, semmi értelme. Ha a bizalomnak oda, és az egyik fél megbízhatatlan, jobb szakítani, ha meg nem, minek ilyen hülyeségekkel tölteni az időt?

2013. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Rég nem vagyok már féltékeny, nem kutakodom stb.

Még a kapcsolat legelején volt, hogy lehallgattam az otthoni rögzítőjét, vagy megnéztem az SMS-eit, de azt is csak azért, mert tudtam, hogy az exe (akit miattam dobott) nagyon nehezen engedi el, sír, könyörög neki, nem akartam, hogy esélyt kapjon.

10 éves házasok vagyunk, 12 éve együtt.

A leveleit bontatlanul leteszem a dolgozóasztalra, ha nyitva van a mailbox amikor a géphez ülök azonnal becsukom stb.

A telefonjba sem nézek bele soha magamtól.

Én is elvárom, hogy a dolgaimat tiszteletben tartsa, így ezt teszem az övével.

2013. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltam féltékeny típus.

100%-ban megbízok benne, soha nem adott okot arra, hogy ez ne így legyen.

Nem kutatok utána, nem nézegetek a telójába...stb.

2013. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, a kapcsolatunk legelején beleolvastam az emailjeibe, nyitva hagyta a fiókját. Tudtam, hogy az exe keresi telefonon is, vissza akarta szerezni és bevallom, hogy féltékeny voltam. Vele eltöltött 7 évet, nehezen engedte el, velem 1 hónapja járt.

Azóta sikerült leráznia az exet. Rájött, hogy már nem megy vissza hozzá. Mi összeházasodtunk, gyereket várunk. Minden jól alakult. Nem vagyok féltékeny azóta senkire.

2013. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyszer néztem bele a telefonjába. Egy több éves SMS az exnek, amiben azt ecseteli neki, hogy nem akarja a gyerekünket. Akkor terhes voltam, amikor elolvastam már megvolt a gyerek. A szívem szakadt meg. Előttem persze minden happy volt, és nagyon várta a picit...
2013. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység a másik viselkedéséből fakad. Ha a másik furcsán viselkedik, a telefonját hurcolássza magával megszálottként, ha egy hívásnak furcsa gyorsasággal hadoválva vet véget, ha meg mered kérdezni merre járt és indokolatlanul felkapja a vizet szinte biztos lehetsz benne, hogy titkol valamit. Ebből kifolyólag persze, hogy (ha szereted) féltékeny leszel.


Ha a társ szabadon, nyiltan beszél előtted telefonon, nem vonul félre egy hívás láttán, vagy nem teszi le gyorsan, ha belépsz a szobába, netán a telefonját is ott meri hagyni ha wc-re megy, akkor nyilván nem leszel féltékeny. Ja és nincs a plafonon, ha néha megkérdezed merre járt.


Hál istennek az én kapcsolatom a másodikra épül, de volt részem az elsőben is. Tök fölösleges a telefonját, nézegetni, simán kitörli akár az sms-t, akár a híváslistát, ha titkolni akar valamit.

2013. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny típus, egyáltalán nem szoktam nyomozni. A férjemmel évekig közös gépet használtunk, de még azt sem tudtam, hol kell a history-t visszanézni, annyira fel sem merült. Azt gondoltam, az ő részéről is kölcsönös és feltétlen a bizalom, de kiderült, hogy ő viszont nyomozott utánam. E-maileket olvasta, telefonban a hívásnaplót és az sms-eket is megnézte, mert azt gyanította, hogy esetleg van valakim. Ez elég rosszul esett tőle, soha nem gondoltam volna róla.
2013. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!