Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha két "szubmiss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha két "szubmisszív" személy kapcsolatba kezd egymással?

Figyelt kérdés

Tehát olyanok, akik mindketten inkább nyugodtabbak, úgymond igénylik, hogy a másik fél irányítson, találjon ki dolgokat, hozzon fel témákat, stb... és ők pedig inkább becsatlakoznak a dologhoz.


Ezen már elég sokat gondolkodtam és nem szeretném, ha az lenne, hogy csak hallgatunk egymás mellett... Neten nagyon jól elvagyunk és mindig van téma, de félek mi lesz, ha élőben találkozunk.



2013. jún. 21. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit unalmas lenne :/

főleg ha egyikőtök sem lenne hajlandó egy kicsit felpezsdíteni a dolgokat.

2013. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy egyikünk sem lenne hajlandó... Meg egyébként is, túl sok dologban passzolunk ahhoz, hogy anélkül feladjam, hogy megpróbálnánk... Csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2013. jún. 21. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én pl közömbös, leszarom forma vagyok. És ez egy csajhoz sem passzol :D ezt beláttam, és elfogadtam, ez van. Nem is lenne helyes, ha bőm lenne. De jó lenne, ezt valahogy egyértelműen hamar kifejezni, mert akad egy két lány, aki kíváncsi rám a pofám miatt, és csak egy hosszú idő mire megértik, hogy én tényleg minusz arc vagyok
2013. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem, ha tényleg szeretik egymást, akkor megoldható...kétféleképpen is...vagy valamelyik egy kicsit mégis dominánsabb és akkor magára vállalja a szerepet, vagy hol az egyik, hol a másik fog "dominálni".... nálam pl ugyanez szokott lenni a helyzet, csak olyan formában, hogy fellép a két dudás egy csárdában szindróma, mert én is domináns vagyok, de közben a domináns pasikat kedvelem, de meg lehet oldani, általában vagy mindketten visszább veszünk és egyenrangú partnerekként megbeszélünk mindent, vagy felváltva engedünk...
2013. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!