Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, egy ilyen srácról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen srácról milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, voltam doktornál, de sajnos a terápia nem sokat segitett mert nem tudtam megnyílni. Ezért felirt antidepresszánst, viszont én nem szedem, mert néha akad olyan pillanat is az életemben amikor úgy érzem érdemes élnem, viszont ha elkezdeném úgy szedni a gyógyszert ahogy a doki javasolja, akkor úgy vélem az lenne a következménye hogy nem érezném a fájdalmat, de sajnos nem élhetném át azokat az aranyat jelentő pillanatokat sem amikor nagyritkán megadatnak nekem. Végülis a lelkem tenném ezzel kockára, és ezt nem szeretném. Persze emiatt a makacsságom miatt már a család se foglalkozik velem, rámuntak. El tudnátok egy ilyen emberrel képzelni kapcsolatot? A külsőségeket persze nem tehetjük félre, lányok visszajelzéséből annyit tudok hogy jóképűnek tartanak, de mivel nem azzal inditok az ismerkedésnél hogy én a fent leírt eset vagyok, ezért egy idő után szerintem úgy érzik hogy unalmas és érdektelen ember vagyok, nem tudnak a dolgaimról.
2012. júl. 31. 01:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem kellenél. Nagyon elveszett vagy. 21/L
2012. júl. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Azt javaslom neked, amit nekem is tettek. Menj el az erdőbe, egy víz mellé, legyél ott pár napot, és tökéletesen leszel.

18/f

2012. júl. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy dilinyósokkal nem kezd ki senki.
2012. júl. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%
Inkább szedjed a gyógyszert.
2012. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%

ne is foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel.

nos, mindenki megérdemli a szerelmet.Te is!:)

és hidd el előbb-utóbb a te életedbe is beköltözik ez az érzés és nem fogod elveszettnek vagy depressziósnak érezni magad és aki emiatt "bánt" az nem ember!

2012. júl. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

ma 01:59

Természetben tökéletesen érzem magam, csak sajnos ritkán nyílik lehetőség ilyesfajta kiruccanásokra, pláne nem többnaposakra. Írni szoktam.


ma 02:00

Nem dilinyós vagyok te tudatlan emberállat. De köszönöm kedves szavaid.

2012. júl. 31. 02:05
 7/26 anonim válasza:
100%
Mi váltotta ki belőled a depressziót? Mégis miért érzed úgy, hogy nincs értelme az életnek?
2012. júl. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
29%

"nos, mindenki megérdemli a szerelmet.Te is!:)"


a nap hülyesége, mondjuk még csak hajnali 2 óra van, de nem lesz könnyű felülmúlni

2012. júl. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

El tudnám fogadni, igaz ha hosszú évekig tartana akkor azért nehéz lenne. Szerintem szedj triptofánt (aminosav) 5HTP, úgy tudom lehet orbáncfű teával is kombinálni, de azért nézz utána.

[link]


Másik ami segíthet az a sport és meditáció, agykontroll.

www.meditacioim.blogspot.com


Képzeld el lefekvés előtt a nap végén, hogy mire hogyan kellett volna reagálnod, mit hogy csinálhattál volna jobban, mit nem tettél meg, képzeld el, hogy minden tökéletesen ment. Állítólag 3 hónap alatt így komoly változást lehet elérni.


Ha van kedved beszélgetni írj.


21/N

2012. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
02.11 : nem mindenki olyan érzés nélküli barom,mint te.
2012. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!