Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl tud élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl tud élni egy kapcsolat egy "majdnem megcsalást"?

Figyelt kérdés
A párom egyik munkatársával nagyon jóban lett, smsezgetnek, gyakran beszélnek. Azt mondja randik nem voltak,de munkahelyi meghitt csevelyek igen. Egy akart véletlenül elolvastam,mert ha jött vmi,és pl vezetett,felolvastam,amit kapott.Ez is így derült ki. "Lerazas. Kibuvok. Idohuzas.De nem baj, vallaltam."Ilyenek voltak benne.Magyarul,mintha azt ígérte volna neki, hogy szakít velem érte.Azt mondja egy ujjal sem ért hozzá, amit elhiszek neki,szerintem az már nem fért volna bele neki.És azt mondja nagyon szeret,engem szeret.De nekem ez már megcsalás. Ha ezt lezárja és megbocsátok, újra megteszi? Vagy lehet egy kísértés rádöbbenthette,hogy engem szeret,engem akar?
2013. jún. 22. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehet, hogy újra megteszi ha nem tartod rövid pórázon.
2013. jún. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még egy megcsalást is túlélhet egy kapcsolat,sőt elképesztő dolgokat is. Ha szereted hallgass a szívedre. Rajtad-rajta áll hogy meddig tart. Az,hogy őszinte volt önmagában jó pont.
2013. jún. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Valószínűleg pozitív visszajelzésre vár az ellenkező nemtől. Ez sűrűn előfordul, hogyha a párjától nem kapja meg az ember. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy megcsal, csak igénye van arra, hogy javítsa az önbizalmát, ami valamilyen okból megcsorbult. Ha úgy érzed bízhatsz benne, és bízni is fogsz, akkor a legjobb amit tehetsz, hogy ezt a pozitív megerősítést tőled kapja meg. A férfiaknak is van erre igényük nem csak a nőknek hidd el.
2013. jún. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek a szavak nem sokat jelentenek, ebböl azt érteni, hogy megigéri, hogy szakít veled, enyhén szólva is túlzás, és majdnem megcsalásnak nevezni szintén.


Szerintem veled is komoly bajok lehetnek, ah ennyire betegesen féltékeny vagy.

2013. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ezt igy még nem nevezném megcsalásnak. Ha viszont valóban beigérte neki a folytatást akkor már más a helyzet.

Ha bízol benne ez a helyzet nem adhat okot aggodalomra. Nekem is voltak ilyen meghitt kapcsolataim a munkahelyem és pl a haveri körömben is. Az exemnek úgyszint voltak, én ebből sose csináltam ügyet és ő sem. Sokan a félrekefélést is megbocsátják. Ne dobd el a kapcsolatod egy ilyen bizonytalan szitu miatt.. csak tartsd nyitva a szemed. Kérdezz rá, mondd meg, hogy ez Téged zavar és hagyja abba. A reakcióiból kiderül, hogy végülis van-e okod aggódni. Rám az ilyenek miatt nem kéne féltékenynek lennie a páromnak, az biztos. A munkahelyi kapcsolatok mégha szorosak és meghittek is, arcpuszin kívül több sosem történt.

2013. jún. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezentúl megnézném a levelezéseit és írja le neki a szemem láttára, hogy takarodjon el a jó édes... oda ahova való... :) Adnék neki még egy esélyt, de csak egyet... és leülnék a párommal megbeszélni, hogy ezt miért tette. Mi hiányos a kapcsolatban, miért kellett másra néznie, miért csinálta ezt... ülj le vele és beszéld meg először is és ha csak kibúvókat keres, hagyd el, mert máskor is megteszi!
2013. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!