Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen barátom? Sürgőős'

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen barátom? Sürgőős'

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, lassan 16, és nincs barátom, még nem is volt. Én nem tarom kifejezetten szépnek magam, pedig sokan mondták már. Ami azt illet, elég önbizalom hiányos is vagyok.

Nem vagyok megelégedve a súlyommal, 70 kiló vagyok. De nem is ez a lényeg. Nem szoktam annyira a fiúkkal beszélgetni, nem tudom, hogy miért, jobban el vagyok a lányokkal. Eddig öszesen kétszer próbálkozott be fiú nálam. Semmi több. Eléggé csendes vagyok, de szeretnék nagyon egy rendes, csendes pasit, aki megértő, jószívű, és szeret. Lehetséges?? 15/L



2013. jún. 22. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
persze van még rá egy éved:))
2013. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Drága semmi nem akadály:)

de csak olyannak add magad aki iagzán szeret:)

2013. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
LEHETSÉGES...de nemt udom,hogy nálad ez mit jelent...
2013. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de könyörgöm, legyetek már tisztában az életkorotokkal. 15 éves vagy, lassan 16, annyi év van még előtted.... annyira szomorú a számomra, hogy mennyien kétségbe vannak esve ennyi idősen, mert még sosem volt senkijük. Persze nincs baj azzal sem, ha valakinek 16 évesen lesz komoly kapcsolata, de teljesen normális, hogy még nem volt barátod.
2013. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-AS VAGYOK....Én ezt a dillemát már odaírtam a 13-16 közöttieknek,nem akaratm fáárasztani szegényt ezzel..de egyébbként korai,vagy is hát még nem vagy 70...
2013. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ráérsz még, ne félj! :)
2013. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig a ducikkal jó a szex. :)
2013. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy megelégedve magaddal?Önbizalomhiányos vagy?Akkor fogyj le!Tapasztalat!25 kg fogyás után sokkal nagyonn az önbizalmam és már tényleg kezdem úgy érezni h igenis jól érzem magama bőrömbe :) Amúgy meg tényleg csakis alegjobb pasit válaszd, ne add lejjebb azért mert úgy érzed h elkéstél :) Szinte minden buliba leakar smárolni egy srác, de még egyszer sem engedtem, és hát elég furán néznek rám, de ez van, várok az igazira ;)

u.i.:még nekem sem volt pasim

18/L

2013. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyszerűen kezdj el beszélgetni fiúkkal, az elején fura lesz de bele fogsz jönni


önbizalmad növelésére keress ötleteket a neten, elég sok van de egyiktől se várj egyből megoldást


16/F

2013. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jah, amúgy mi az hogy sürgős?? :DD

ez nem így megy....

amúgy ez olyan mint mikor nagyon kéne valami és mindenhol keresed de sehol se találod és amikor nem is számítasz rá akkor találod meg véletlenül :))


16/F

2013. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!