Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti ehhez mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ehhez mit szólnátok? Vagy pasik, mi a véleméynetek ?

Figyelt kérdés
Facebookos eset - tudom, hogy nem ott kell élni az életet. A barátom kirakott tökéletes testű nőkről képeket, én megláttam. Nem vagyok elégedett a testemmel, voltak étkezési problémáim, és félek, hogy újra kiújul (eléggé "a szélén" állok). De nem akarok ezekről a dolgokról beszélni vele, de tudja, hogy nem vagyok elégedett magammal. Nem is az esett rosszul, hogy más csajokról rakott ki fotót, inkább az, hogy tökéletes testűek, én pedig nem vagyok az. Ilyen esetben mit szólnátok? Kérlek, ne írjatok olyanokat, hogy "meg kellene vele beszélned", mert ezt tudom, de nem fogom felhozni neki. Csak arra vagyok kíváncsi, letojnátok-e, ha a ti barátotok tenné ezt. :D
2013. jún. 24. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... én is így vagyok. Evészavaraim voltak, és még most is néha előjönnek. De az én barátom tudja. Mindenesetre ő nem tölt fel más lányokról képet, mert engem szeret nagyon, és tudja, hogy rosszul esne.
2013. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális, hogy így érzed. Szerintem egyszerűen beszéld meg vele, hogy nem érzed annyira jónak a tested, és szeretnéd, ha levenné a képeket, amíg nem vagy legalább annyira tökéletes. Miért ne hoznád fel ezt neki? Annyit viszont hozzátennék, hogy emlékezz rá, hogy nem Ő, és nem a tökéletes testű lányok tehetnek róla, hogy te nem vagy olyan. A kérdés az, hogy miért kéne olyannak lenned? Nem kell, hogy mindenki egyforma legyen. Viszont, ha a barátoddal nem lehet ezt megbeszélni, akkor egy tahó bunkó és nem érdemel meg téged.
2013. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tojd le.Beléd szerelmes.Mindenki megnézi a szépet.

Főleg most már ez az fb teljesen lényegtelen...

2013. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dóri0717 ***** válasza:
Velem is volt hasolnó, lájkolt valami sexy csajok nevű képet. Hát, az a baj velem, hogy semmit nem tudok magamba tartani, én beszéltem vele, (ő is tudja, hogy nem vagyok megelégedve magammal, bár nem érti). Lényeg a lényeg, hogy PASI! megbámulja a csajokat persze, de nyugi drágám, attól még veled van, s téged szeret! Nem fog lecserélni másra attól mert esetleg "jobb az alakja más lánynak". Persze attól még marha nagy bunkóság volt amit csinált.
2013. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bunkoság, és elrulom hogy a "tökéletes nők" is elégedetlenek a testükkel. Ja és sok nő posztol ki képej jó pasikrol, szóval a jelenség forditva is fennáll. Feféjetek rendesen és törödj vele akkor meleted marad, ha van párom akkor egy vad idegen csaj nekem nem kéne akármilyen szép is.
2013. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig, ha nem kommunikálod le, hogy ez neked bizony sz@rul esik, akkor ez marad, sőt. SZÓLJ! valamilyen formában. Nem azt mondom, hogy legyen dráma, de valahogy jelezd mindenképpen, hogy ez most így no good. Kommunikáció hiánya a mindenfajta kapcsolat minőségbeli elromlása (nem csak párkapcsolatnál).
2013. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy egy férfi mindig keresi a határokat, hogy meddig mehet el nálad. és sok nő abba a hibába esik, hogy megenged, elnéz dolgokat, aztán már egyre többet elnéz, mert ha az egyik dolgot elnézte neki, akkor a következő húzása ahhoz képest nem annyira gáz, stb.... és a férfi végül lábtörlőnek használja. már az elején, a leges legelején, mikor zavarnak dolgok, higgadtan (!) közölni kell, hogy ez nem tetszik neked. mert rosszul esik, stb. nem kell sírni, hisztériázni, csak mondd azt, hogy ez elveszi a kedved, stb. és ebből elvileg értenie kéne. és látja akkor a határait, hogy eddig, és ne tovább. és tisztelni fog, és nem fog megbántani. ez egy folyamat, mindig szólni kell, ha valami bánt.
2013. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pendulum92 ***** válasza:

Tökéletes testű nők? Nagyítsd ki a képet, és nézd meg a részleteket. Minden photoshoppolt! Elnyúlt köldök, élettel nem összeegyeztethető vékony derék. Teljesen képtelen alak. Ilyen nincs a valóságba.

A barátnőmmel néha azon röhögünk, mennyire hülyén néz ki ez igazából. Első látásra, kicsi méretbe fel sem tűnne.

Ennyi erővel rajzolhatnák is már őket, annyira műviek. Guminőkre vagy féltékeny?


Persze bunkóság volt a pasidtól, mert ő valszeg nem tudja ezt, és szépen csorgatja a nyálát ezekre.

2013. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!