Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent pontosan, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pontosan, hogy még nem tudja lezárni a kihűlt kapcsolatát?

Figyelt kérdés
több mint 8 éve vannak együtt, de már nem igazán vágynak egymásra. Akkor mért nehéz?
2009. okt. 13. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A megszokás....vagy a szerelem utáni szeretet.Mert uge amikor ott van idegesít ha nincs ott meghalok mert úgy hiányzik.:D
2009. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megszokás, az hogy ismerjük a másiknak minden hülyeségét, egy biztos pont akivel megtudtunk beszélni mindent és egymás társai voltunk lélekben és testben is. a magánytól való félelem. Ezek miatt nehéz lezárni, hogy ezek a dolgo ezentúl nem lesznek az életünkben. nagyon nehéz... mondom én 3 éves kapcsolat lezárása után 5 hónappal. Nem is tudom elképzelni milyen lehet 8 év után... szörnyű. f25
2009. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De mi van akkor, ha van más akivel nagyon jól megvan az illető, akkor annyira nem nehéz lezárni, vagy mégis?
2009. okt. 13. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
nehezebb mert egy új embert kell megismerni...meg kell szokni mikor hogy szólhtsz hozzá....stb.
2009. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. eleinte könnyebb lezárni, mert csak az új fog a fejében járni, de pár hét vagy akár hónap után, már az ismerkedés varázsa megszűnik, akkor jut eszébe az ex... és kezdődik elölről. Ezért nem jó, szakítás után egyből mással kezdeni. hagyni kell időt a megnyugvásra... mert egy másik embernek is fájdalmat okozhatunk.
2009. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont ha már egy ideje nagyon megszeretett egy másik lányt, de nem érzi úgy, hogy még be tudná fejezni a kapcsolatát, akkor van még esély erre az új kapcsolatra, vagy semmiképp? Azt mondja az illető, annyit még nem érez, hogy meg tudja tenni a lépést.
2009. okt. 13. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak téged hülyít ezzel a szöveggel. Nehogy bevedd! Amíg nem zárta le, ne engedj neki semmit!
2009. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah nem :). Csak az a baj, hogy túl jó ember...tényleg. Ha nem ismerném úgy, akkor én is egyből a hülyítésre asszociálnék :S
2009. okt. 13. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!