Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátomat tökön rúgtam?

Figyelt kérdés
De annyira, hogy lehet műteni kell majd, ő nem haragszik, állítása szerint. Mivel békítsem ki? Mit tegyek, hogy megbocsásson?
2013. jún. 26. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez duuuurva! Mivel érdemelte ki szegény feje?
2013. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

De miért?! :D

Hát...járj nagyon a kedvében,de ha műteni kell majd,akkor azt nem 2 nap alatt fogod jóvá tenni.

2013. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
3 hónapig kukoricán térdelve kell leszopnod minden áldott nap! :D
2013. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ennyi értelmi fogyatékos embert. Nagyon nem vicces a helyzet, véletlen sikerült így, és lehet, hogy komolyabb baja lehet, de te viccelődj csak nyugodtan! Remélem egyszer te is abba a helyzetbe kerülsz, hogy véletlenül tönkre teszed annak az embernek az életét akit a legjobban szeretsz!
2013. jún. 26. 09:47
 5/11 anonim ***** válasza:
ezt hogy sikerült megcsinálnod?
2013. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kolosszus22 ***** válasza:
Nagyon rendes barátod van ha nem haragszik, én nem tudnék ilyen megbocsájtó lenni, ha ilyen durva sérülést okoznál. Mivel pedig rúgtál, gondolom nem csak véletlen baleset volt, max nem számoltál arra, hogy ilyen súlyos sérülést ejtesz.
2013. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából kapálóztam, ő meg jött felém, és így történt. Eléggé eltalálta.
2013. jún. 26. 10:08
 8/11 kolosszus22 ***** válasza:
És miért kapálóztál, kergetett egy darázs vagy mi?
2013. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát igazából szerintem erre nincs olyan "meglepi" vagy "ajándék" amivel engesztelni tudod...szerintem ha nem fontos kerüld a témát, hacsak Ő nem hozza fel. Ha tényleg nem haragszik akkor nincs szükség semmilyen meglepire szerintem. Az ilyen sajnos megesik, én térdeltem már nem egyszer szegény páromat tökön...:/ Volt hogy akkor amikor állt neki (pózcsere, hevesek voltunk :D ).

De sajnos ilyen előfordul.

2013. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, ennyitől semmi baja sem lesz. 1 órán belül el szokott múlni a fájdalom nyomtalanul.
2013. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!